Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ati observat ca....
#31
Atzi observat ca in g1, in mina aia din new camp nu te lasa mercenarii sa intri. Dar daca te transformi in gandac si treci prin poarta, si te transformi iarasi in om si intri in mina, vei gasi in mina multi gardieni de-a lui Gomez, din old camp. =))

Atzi observat ca toti banditi din tabara aia de langa Canionul Trolului, am cam aceleasi lucruri, la INVENTORY.
#32
ati observat ca in g1 in apropierea punctului de intalnire ale celor 4 prieteni ai eroului sus intr-o pestera este un tip pe nume gilbert?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#33
Ati observat ca in Gothic 1 oamenii te ataca daca le porti arma?
#34
ati observat ca in tabara banditilor de langa canionul trollului, sunt niste tipi cu nume?
din cate am intels, trebuia sa ai niste misiuni cu ei, dar nu mai aveau fonduri si au lasat jocul asa.
la fel si in g2
am aruncat o privire la scripturi si am gasit obiecte ca: 'violoncel, harpa, toba, bete de toba, cimpoi, mai multe. si in joc nu le gasesti. probabil au fost concepute dar nu au mai fost puse in joc...
.Chorus Romance says Good Night.
#35
Ati observat ca in Gothic 2 daca fugiti de un animal care va urmareste, bineinteles incercand sa va loveasca (de exemplu un orc), si mergeti in forma de "S", nu va poate loviGrin!
#36
Ati observat ca in G1 si G2 personajele ataca tot ce le iese in cale cand te duc undeva, pe cand in G3 ataca doar daca sunt loviti?
#37
Ati observat ca in G1 toti oamenii din Sect Camp, sunt cheii =))
#38
gooood point =))
ati observat bugul acela cand mergi la torrez sa-ti dea recompensa pentru scrisoarea aia...
el are urizel...
am facut o salvare acolo... poate o sa reusesc sa fac o poza sa o pun pe aici...
.Chorus Romance says Good Night.
#39
Ati observat ca la inceput in Gothic1, unde este mina aceea inchisa, unde gasesti un tarnacop, daca treci de poarta iti arata o imagine ca si cum ai trece in mina, sau in templul lui Sleeper, si inauntru e negru totul?
#40
te referi ca daca ai marvin si apesi K [parca]?
nu am incercat
.Chorus Romance says Good Night.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)