Poll: Se poate depasi viteza luminii
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
61.54%
8 61.54%
Nu.
38.46%
5 38.46%
Total 13 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread despre viata si legile fizicii.
#41
Sa fim seriosi daca te-ai bate in trecut nu ai mai trai iar daca ai face-o in viitor tot vei fi omorat asta decat daca nu te auto sinucizi care tot aia inseamna

o si copilarie este cea mai frumoasa
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#42
asta asa e hegan
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#43
te referi la ce-am zis prima data sau faza cu copilaria

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#44
(09-27-2011, 08:04 PM)Zamolxis1 Wrote: cam asa e...dar gandetsete daca s-ar inventa o nava care sa depaseasca viteza luminii...iar pe acea nava sa nu fie un om ci 10...5 barbati ,5 femei...astfel din acea nava formandu-se o colonie...copiii acestor oameni...sigur vor reusi sa ajunga unde parintii lor nu au reusit sa ajunga...adica cu 100 de ani in urma sau in viitor .
Da. Daca ar ajunge cu 50 de ani in urma, ar putea deveni proprii lor parinti.WhatHaha




(09-27-2011, 08:12 PM)hegan Wrote: Sa fim seriosi daca te-ai bate in trecut nu ai mai trai iar daca ai face-o in viitor tot vei fi omorat asta decat daca nu te auto sinucizi care tot aia inseamna

HahaHahaHaha Asta e dă best of uărld of gotic!HahaHahaHaha
replyReply
#45
faza cu copilaria!!!:clap:
pai tocmai asta e faza tare...ca poti face imposibilul...deci daca te intorci intimp poti sa fii propriul tau parinte adica...un fel de chuck norris...(stiti dumele cu el de pe net nu???)...app la faza cu teleportarea...poi daca sar intampla vreodata ar trebui sa te teleportezi dezbracat si singur deoarece dupa parerea mea ai risca ...ca celule pielii tale sa se amestece cu fibrele hainelor...si astfel sa fii un fel de om jacheta...da dar faza urata e ca daca te teleportezi gol golut si singur in cabina...daca aceasta merge prost...si te trezesti ca ai cap in loc de pcioare???

Alta faza faina e ca sa reusit intinerirea unui atom(adica intoarcerea in timp...la aceasta fiind supus o particula extrem de mic si anume un simplu atom)...asta o stiu de la profu de fizica...am sai cer site-ul si vil voi da ...Wink
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#46
(09-27-2011, 08:12 PM)hegan Wrote: Sa fim seriosi daca te-ai bate in trecut nu ai mai trai iar daca ai face-o in viitor tot vei fi omorat asta decat daca nu te auto sinucizi care tot aia inseamna

Ori ai spus ceva măret si nu pot eu sa-l inteleg, ori n-are nicio logica. Haha
No offense. Wink

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#47
Alo daca te omori in trecut cum vrei sa mai traiesti nu pot fi pentru multa vreme doi andrei intr-o singura dimensiune


si vad ca zmalosxis s-a prins pentru ca ti sar putea amesteca si straturile de piele ,de carne sau chiar venele si cum ziceam sufletul si celelate nu pot fi teleportate poate obiecte
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#48
(09-27-2011, 08:33 PM)hegan Wrote: Alo daca te omori in trecut cum vrei sa mai traiesti nu pot fi pentru multa vreme doi andrei intr-o singura dimensiune


si vad ca zmalosxis s-a prins pentru ca ti sar putea amesteca si straturile de piele ,de carne sau chiar venele si cum ziceam sufletul si celelate nu pot fi teleportate poate obiecte

Intradevar...dar tu ziceai si de viitor si de altele. asta era problema majora.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#49
recunosca dar am o noua intrebare :credeti in extraterestri(alliens invasion)

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#50
Doamne, nu te mai lua ma dupa toti interprostii sau americanii aia dusi departe..viata pe alta planeta , cel putin din Sistemul Solar este imposibila!
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Threadul despre religie Szekemri 103 39,060 11-05-2015, 11:14 PM
Last Post: Kristi
  Historical Thread Zamolxis1 86 22,157 04-13-2013, 01:36 PM
Last Post: Szekemri
  Thread de astrologie Szekemri 8 3,576 04-17-2012, 02:14 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)