Poll: Se poate depasi viteza luminii
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
61.54%
8 61.54%
Nu.
38.46%
5 38.46%
Total 13 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread despre viata si legile fizicii.
#51
(09-27-2011, 08:33 PM)hegan Wrote: Alo daca te omori in trecut cum vrei sa mai traiesti

HahaHahaEsti mortal, am ras cu lacrimi. Nu stiu de unde le scoti, dar esti mortal.Haha
Acum, vorbind serios, eu nu cred nici in povestea cu aselenizarea din '68, parca. Chestia cu teleportarea sau cu intoarcerea in timp sunt niste basme plasmuite de imaginatia umana. Imaginatia, intr-adevar, a depasit de multa vreme viteza luminii. Si imaginatia te poate teleporta instantaneuu oriunde, oricum, cu oricine. Eu asa cred.Smile
replyReply
#52
cine a zis ceva de sistemul solar

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#53
Pai se poate sa existe forme de viata sau alta civilizatie in univers...

3 POSTURI ODATA Haha)
Smirk
replyReply
#54
ca si planeta aia facuta din apa si calcar

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#55
Vorbesc singur din cate vad.
Sup
replyReply
#56
cine crede ca in 2012 vom fi caput sa scrie:clap: si nuRolleye

eu sincer nu stiu ce sa cred nu e decizia mea e a lui Dumnezeu el ne poate omora pe toti maine
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#57
Care va fi urmatoarea intrebare? Cand vine sfarsitul lumii in Gothic?
Sup
replyReply
#58
Haha Americanii vorbesc numai prostii,cum scrie in biblie nimeni nu stie cand va venii sfarsitul...
Smirk
replyReply
#59
problema...e urmat nu suntem singurii oameni din aceasta galaxie..orice am spune noi trebuie sa mai existe cel putin o planeta la fel de norocoasa ca si pamamntul...
app faza cu extraterestrii e urmatoarea:americanii in al doilea razboi mondial au descoperit ca undeva la 10000 de m altitudine ar exista o bresa de aerin care orice semnal radio care e transmis din orice loc poate fii interceptat chiar daca acesta a fost transmis de rusi si interceptat de americani...pana in anul cand "cica" un ozn a cazut...acel ozn era de fapt unul dintre baloanele cu aparate radio receptoare trimise de americani in acea bresa de aer...si pentru ca populatia sa nu stie acest lucru americanii au nascocit faza cu caderea ozn-urilor...o alta descoperire a lor a mai fost ca undeva la 1 km adancime e tot astfel o bresaprin care sunetele oricat de scurte sau mici ar fii se aud din orice colt al pamantului...de aceea toti pilotii aveau cu ei o bila de metal care o aruncau in apa si astfel bila tot coboand pe la adancimea de 1000 de m exploda astfel reusind americanii sa si intercepteze pilotii si sa trimita un echpaj de salvare.
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#60
(09-27-2011, 08:55 PM)old nick Wrote:
(09-27-2011, 08:33 PM)hegan Wrote: Alo daca te omori in trecut cum vrei sa mai traiesti


Acum, vorbind serios, eu nu cred nici in povestea cu aselenizarea din '68, parca. Chestia cu teleportarea sau cu intoarcerea in timp sunt niste basme plasmuite de imaginatia umana. Imaginatia, intr-adevar, a depasit de multa vreme viteza luminii. Si imaginatia te poate teleporta instantaneuu oriunde, oricum, cu oricine. Eu asa cred.Smile

Nici eu nu cred...Am vazut, citit indeajuns de multe documentare/carti care sa-mi faca o parere de neclintit... Nu au aterizat ei nicaieri...

[Image: Did+Man+Land+On+The+Moon2.jpg]
Poza asta spune cat 1000 de cuvinte daca o analizezi cum trebuie.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Threadul despre religie Szekemri 103 39,778 11-05-2015, 11:14 PM
Last Post: Kristi
  Historical Thread Zamolxis1 86 22,751 04-13-2013, 01:36 PM
Last Post: Szekemri
  Thread de astrologie Szekemri 8 3,627 04-17-2012, 02:14 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)