Poll: Se poate depasi viteza luminii
You do not have permission to vote in this poll.
Da.
61.54%
8 61.54%
Nu.
38.46%
5 38.46%
Total 13 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread despre viata si legile fizicii.
#70
(09-27-2011, 09:02 PM)Zamolxis1 Wrote: problema...e urmat nu suntem singurii oameni din aceasta galaxie..orice am spune noi trebuie sa mai existe cel putin o planeta la fel de norocoasa ca si pamamntul...
app faza cu extraterestrii e urmatoarea:americanii in al doilea razboi mondial au descoperit ca undeva la 10000 de m altitudine ar exista o bresa de aerin care orice semnal radio care e transmis din orice loc poate fii interceptat chiar daca acesta a fost transmis de rusi si interceptat de americani...pana in anul cand "cica" un ozn a cazut...acel ozn era de fapt unul dintre baloanele cu aparate radio receptoare trimise de americani in acea bresa de aer...si pentru ca populatia sa nu stie acest lucru americanii au nascocit faza cu caderea ozn-urilor...o alta descoperire a lor a mai fost ca undeva la 1 km adancime e tot astfel o bresaprin care sunetele oricat de scurte sau mici ar fii se aud din orice colt al pamantului...de aceea toti pilotii aveau cu ei o bila de metal care o aruncau in apa si astfel bila tot coboand pe la adancimea de 1000 de m exploda astfel reusind americanii sa si intercepteze pilotii si sa trimita un echpaj de salvare.
Show Content

Americanii sunt cei mai buni negustori: ei vand povesti si pentru cei care cred in viata de apoi, si pentru cei care cred in extraterestri, si pentru cei care cred in teleportare sau intoarcere in timp. Ei se aleg cu banii. Ceilalti raman cu iluziile.Haha
replyReply


Messages In This Thread
RE: Thread despre viata si legile fizicii. - by old nick - 09-27-2011, 09:16 PM

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Threadul despre religie Szekemri 103 40,332 11-05-2015, 11:14 PM
Last Post: Kristi
  Historical Thread Zamolxis1 86 23,064 04-13-2013, 01:36 PM
Last Post: Szekemri
  Thread de astrologie Szekemri 8 3,676 04-17-2012, 02:14 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)