Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un nou inceput!
#1
Aici vreau sa ziceti care gothic il jucati momentan,capitolul la care sunteti iar la urma cand e gata sa ne anuntati sa vedem si noi cati ati mai ramas fideli Gothicului si in cat timp l-au terminat.:-D-:

Eu m-am apucat astazi de Gothic 1 am abia lvl 4 nu apartin niciunei guilde nu am facut nici-un quest.

Evident capitolul 1.
replyReply
#2
atm Gothic 2
Capitolul 1 level 8 ma pregatesc sa devin Novice.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#3
Gothic 2 NOTR, lam inceput acum 2 saptamani si-s abia level 10-12 (nam jucat de 3 zile) in Capitolul 2, habar n-am ce sa fac acuma, sa merg in Jharkenda (sau wtf) sau in Valley of Mines... ma mai gandesc o saptamana si apoi reincep sa joc Haha))
replyReply
#4
Momentan joc Gothic 3 , am level 33 am facut reputatie in toate orasele din Myrtana , si in varant decat la 2 (Ben Erai si Braga).
You are a Mora !
replyReply
#5
Recent am inceput Gothic 2, cu paladin, si recent l-am si terminat... pentru a nu-stiu-cata-oara Grin
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#6
Gothic 1. Insa, nu prea am jucat la el. Am level 2.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#7
Pai deocamdata am ajuns Fire Magician lvl 17 capitolul 2 dar sunt in Jharkendar.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#8
G1...capitol 2 ...Rouge...lev 7 ..heavy bandit armor(sau cum ii zice)...ma pregatesc sa itru in old mine...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#9
Fire Magician lvl 26 capitolul 3 ma pregatesc sa plec in VoM dupa dragoni.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#10
Ieri am terminat Gothic 1.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)