Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antrenori
#1
Sad 
Aici vom vorbi despre antrenorii/teachers din G1, G2 si G3.
Nu-i gasiti, nu vor sa va antreneze, etc. Intrebati si noi vom incerca sa va raspundem.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#2
Nu gasesc in G1 antrenor de 2 handed weapon, mah ajuta careva? Sunt templier.
You are a Mora !
replyReply
#3
Mah...te ajuta Cor Angar...ii esact deasupra lu ala pe care trebuia sa il adormi(Baal si nu mai stiu cum)...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
Deci Cor Angar te antreaneaza doar cu dexteritate si putere , nu te antreneaza pe 2 handed.
You are a Mora !
replyReply
#5
Aceeasi problema am si eu, vreau sa ma antrenez pe doua maini, dar nu stiu unde. La mercenari, e Cord, care antreneaza doar pe o mana. Daca stiti unde pot sa ma antrez pe doua maini, replay. Multumesc.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#6
Baieti, Lee va poate antrena la Two-Handed Fighting, dar cred ca trebuie sa va antrenati la One-Handed intai. :-Oki-:
replyReply
#7
La Lee tre sa fi mercenar ca sa te poti antrena....sau baga insert ch si dak ai lp destule cauti acolo si te antrenezi
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#8
Nu neaparat, dupa ce am fost exilat din Tabara Veche si am devenit un Magician al Apei, Lee m-a antrenat fara nici o problema.
replyReply
#9
Am vrut sa spun ca te antrezeaza dak esti mercenar sau rang mai mare.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#10
Sau daca nu va apare optiunea "Train me" sau cum e la 2-handed, trebuie sa inaintati in poveste mai mult, sa fiti in capitolul 3 sau 4. eu atunci incepeam sa ma antrenez pt doua maini, la Lee...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)