Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft
#11
Defapt e Gold si nu e urat.Asta e opinia voastra dar opinile majoritatii sunt pozitive.E un joc incredibil,GG Notch pentru el.
replyReply
#12
pai eu ce am cantat in threadul asta...sunt o gramada de prieteni de-ai mei care ziceau ca minecraft e de rahat si cand sau apucat de el nu l-au mai lasat din mana Smile...acesta este unul din jocurile pe care le iubesc ...Altair daca joci Minecraft sa stii ca iti pot dezvalui unele secrete despre minecraft pe caest threadSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#13
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
replyReply
#14
mda...e un joc frumos atrage prin circuitele care le poti face cu redstone...adica mi se pare ca poti face un procesorHaha.
Plus ca iti mareste logica si imaginatia ,iar monstrii aceia sunt inspaimantatori doar prin sunete in rest nimicaHaha...totul din acel joc e colorat si frumos si chiar ma linisteste...adica e printre singurele jocuri la care daca stau 3 ore am senzatia ca au trecut 15 minute si plus ca ma simt de parca as fi fost eu acoloHaha
Si poti sa il setezi sa fie 3 dSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#15
Eu joc Minecraft din Alpha dar dupa un timp m-am cam plictisit sa tot caut resurse pentru a crea diferite constructi.
Dar pana la urma am trecut la un mod de joc numic HARDCORE SURVIVAL.Regulile erau simple trebuia sa joc doar cu 2 bare de obiecte(Hotkeys+prima bara din inventar) trebuia sa mananc de 2 ori pe zi si nu aveam voie sa imi construiesc un adapost ci trebuia sa ma adapostesc in pesteri,nu aveam voie sa folosesc decat unelte piatra si lemn si armura din lether si aveam voie sa car doar 10 blocuri din fiecare material+crafting table , furnalu si chestul nu aveam voie sa le car cu mine ci trebuiau lasate la adapost si trebuia sa joc pe dificultatea Hard.
Pe scurt recomand acest mod de joc pentru putin mai multa adrenalina in minecraft.
[Image: 21ozj90.png]
replyReply
#16
Adrenalină într-un joc de doi pixeli? Tare.
replyReply
#17
Mi l-am luat si eu si e destul de tare.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#18
Minecraft e un joc bun, multa lume zice ca e prost din cauza graficii. Pai mai frate, cum sa faci si render de world de 3 ori cat Pamantul si sa aiba si grafica de Crysis? Nu prea poti...si there's more than meets the eye, nu e doar un joc banal in care faci o casa si 2 sabii si gata, ai terminat. Sunt o gramada de chestii de facut in joc, multe combinatii, nu mai vorbesc de circuitele de redstone, care functioneaza in mod similar cu portile logice. Si da, era beta si asta era o tampenie, da acuma e full, e tare, mai 3D ca oricand, si parca arata mai bine...Haters gonna hate oricum, da Minecraft e genial. End. Of. Story.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#19
Quote:Pai mai frate, cum sa faci si render de world de 3 ori cat Pamantul si sa aiba si grafica de Crysis? Nu prea poti...
Skyrim
Your argument is invalid
Ca să nu mai zic de Daggerfall...
replyReply
#20
Avand in vedere ca Minecraft are RAZA din centrul hartii pana unde se blocheaza jocul de vreo 5 ori cat raza Pamantului intr-un joc de 20 MB, my argument isn't invalid at allHaha
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)