Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii generale
Eu am i5 doar ca e 4x3.1ghz nu 3.3ghz cat cere la minim...gtx650TI(1gb, 128bit) nu gtx660(2gb , 192bit) .... Macar am 8gb ram pe 1600hz dar.....poate cum monitorul meu e doar pe 1366x768, poate am o sansa , poate... :'(
replyReply
Recomandați-mi și mie niște jocuri care merg jucate în 2-3, da' nu mmo-uri. Gen jocuri de strategie sau chestii mai interesante, pot fi și oldie și orice. Vreau să-mi înnec amarul după sesiune cu niște prieteni. Haha
replyReply
Castel Crashers sau Magicka , revin cand imi trec si altele prin minte ca e prea de dimineata. Haha
replyReply
Un prieten de-al meu deține un site dedicat jocurilor, dar în mod diferit abordate ... mai luate peste picior, așa. Ocazional, mai scriu și eu câte ceva, cu precădere despre League of Legends. În spiritul TNR, iată:

http://hallowedgaming.com/while-waiting-...ery-skins/
replyReply
Există vreo soluție pentru Scarface pe Win7 ?
Acum am gasit o optiune unde scria asta: http://2.bp.blogspot.com/-HEIKWvwGvxw/Uo...face-1.jpg
Dacă aveam 1 acolo inseamnă ca foloseam doar unul ?
replyReply
Ca tot veni vorba de Magicka, incearca si Trine 1,2 si 3 cand apare, sunt interesante.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
Total War Rome II gratis pe steam ca stiam ca jucati.
replyReply
Ca tot ai adus vorba de Rome 2, ce parere aveti de el, caci uni spun ca e bun dar alti ca e prost, am voribit cu Robi si zice ca e prost, eu l-am jucat si in principal mi se pare bun dar cerintele sunt destul de mari asa ca cred ca o sa fiu de partea lui Robi.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Am dat-o tare pe Civilization V dacă tot am avut belea și n-am putut să joc League of Legends și Dota 2 vreo două săptămâni. Vorba unuia de pe net: „jocul ăsta e exact ca heroina. Zici că te lași, da' vrei să mai joci o tură ... și încă una”. Haha

De la Empire Earth II Art of Supremacy n-am mai dat de o strategie atât de faină.
replyReply
Cineva de pe aici ce se joaca CS:GO pe steam?
Daca vreti dam un meci.
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)