Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii generale
(03-01-2015, 08:39 PM)Hegan Wrote: Ca tot ai adus vorba de Rome 2, ce parere aveti de el, caci uni spun ca e bun dar alti ca e prost, am voribit cu Robi si zice ca e prost, eu l-am jucat si in principal mi se pare bun dar cerintele sunt destul de mari asa ca cred ca o sa fiu de partea lui Robi.

Cerintele sunt foarte mici, dar jocul e foooarteee prost. Chiar m-am chinuit sa-mi placa, da nu pot .... nu-mi place..... Are idei bune, cu nume la legiuni, cu senat si d'astea, da nu-mi place. Nu-mi da feelingu ala.

In fine ... chiar nimeni nu joaca CS:GO?
Am rank Master Guardian Elite. ;D
Sup
replyReply
Eu global elite.
replyReply
Te bagi maine seara?
Sup
replyReply
Ba eu am gn2 la 30 fps, sunt mandru de mine.
replyReply
No hai sa ne bagam desearaaaa ... da' nu competitiv pls. Grin
Am piert 7 consecutive .... ma jur ca astia is extraterestrii, n-am cum sa car meciurile astea.
Sup
replyReply
Competitive sau deloc. Cand esti pregatit sa iti pierzi rank-ul poti sa-mi dai add : the.evil.cookie
replyReply
Daca te bagi la competitive cu mine si tu iti pierzi ranku ca pici cu extraterestrii mei.
Mai bine jucam casual si nu ne stresam ...
Sup
replyReply
La cat ma doare pe mine de rank , aproape ca ma stresez vreodata.
replyReply
No stai ca facem altcumva. Eu imi cumpar iara jocu da' pe alt cont. Trebuie numa sa vand cutia aia de 30 de euro ... si dupa dam cat competitiv vrei.
Sup
replyReply
Daca tu crezi ca merita, mie imi e tot una.
Eu sunt un player mai casual de fel , 700 de ore degeaba Haha.
Faza e ca nu te lasa sa joci daca e diferenta de rank prea mare, doar cu 5 in echipa. Nu stiu sigur cat e permisa diferenta totusi.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)