Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic II: Maestrii din Khorinis?
#21
da Haha poti merge doar la harad,bosper si consantino
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#22
(07-15-2009, 11:29 AM)TheNecromancer Wrote: Si Orcul de Elita (Orc Elite) din mijlocul padurii din nord-estul Khorinisului?

P.S. am vazut in scripturi ca nu se poate sa devi ucenicul lui Thorben.

Dap si ala..urcat pe stancile de langa cu arc si cu vraji..deci l-am omoratTongue
Gorn's Best Friend
replyReply
#23
(07-16-2009, 11:18 PM)Tzuky01 Wrote: Dap si ala..urcat pe stancile de langa cu arc si cu vraji..deci l-am omoratTongue
Dar se poate urca pe ele ... am incercat si eu.
replyReply
#24
kill da la consola si gata :> vam incheiat problema Smile
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#25
Stie cumva cineva care e chestia cu harad si cu brian, cu farul? Sa ma informeze si pe mine... de cate ori am jucat g2 si nu am auzit nimic de asta Haha si acum vad prin scripturi diferite povesti care nici nu stiam ca exista in g2 Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#26
OFF: Harad si cu Hakon (negustorul din piata) sunt prieteni buni. Pentru ai da acordul sau, Harad il testeaza pe Erou spunandu-i daca doboara un orc si ii aduce arma lui ii va da acordul sau. eroul poate sa ii spuna lui harad ca un orc e o tinta prea dificila pentru el, si harad il trimite la Hakon sa il ajute cu chestia cu banditii. Hakon ii explica Eroului cum a fost jefuit pe drumul catre oras de un grup de banditi, cand a ajuns in oras a raportat acest lucru militiei, care a trimis o patrula in cautarea lor. Patrula i-a ajuns din urma, fugea pe urmele lor, dar dintr-o data prin padurea deasa i-au pierdut urmele, intorcandu-se in oras fara nimic. Eroul trebui sa mearga in turnul din nordul Khorinisului sa ii omoare de banditi, sa se intoarca sa-i raporteze lui hakon, iar apoi sa mearga la Harad care ii va da permisiunea sa de a deveni ucenicul unui maestru.

P.S. nici eu nu am facut misiunea asta, dar asa am inteles din discutile cu unele personaje si din scripturi.
replyReply
#27
eu stiu ca nu era asta... adica eu stiam ca harad nu are nicio legatura cu farul.
eu stiam ca farul e a lui jack si a fost 'cucerit' de banditi si jack a venit in oras [in port]
si nu e chiar off topic. e de harad, care e maestru din khorinis Haha
oricum, cred ca e chestia ca daca il iei capitan la nava in capitolul 5 pe jack [nu am incercat niciodata, deci se prea poate ca asta sa fie] si am inteles din scriptul lui brian ca jack va lasa turnul nesupravegheat cat pleaca cu eroul [asa cred] si il pune pe harad sau brian sa stea acolo. nu stiu exact care e faza. tocmai acum jucam g2notr. o sa vad ce se intampla daca il iau capitan pe jack... probabil asta e cerinta lui [cum torlof cere sa deschizi poarta castelului din VoM, cum jorgen cere sa vorbesti cu pyrokar si sa-l lase sa plece din manastire, probabil asta e cerinta lu jack. sa gasesti pe cineva care sa stea in turn cat e el plecat. sau ceva de genul asta]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#28
bah fratilor eu ma fac mereu la harad si ma fac mage, iar raw steel gasesti la bennet cum am vazut ca a mai zis cineva si inca o posibilitate sa il bati pe CARL DIN HARBOR. e cum mergi la ignaz. il bati iei tot dupaia mai da un ciocan ial il bati si iei 2 raw steel. tineo tot asa pt 10 15 minute si faci bani cat vrei.... Haha
replyReply
#29
nu am inteles ce vrei sa zici.
o sa recitesc =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#30
ah. nu stiu. incearca. zi-ne daca merge Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic Remake Szekemri 59 7,483 03-19-2024, 07:43 PM
Last Post: Cyrus35
  20 ani de Gothic 2 Cyrus35 0 449 11-27-2022, 09:05 PM
Last Post: Cyrus35
  Să jucăm Gothic 1 pentru prima dată - 2018 FrenzyRageQuit 2 2,066 02-09-2018, 10:33 PM
Last Post: FrenzyRageQuit
  Gothic 2 Gold Edition problema ZeKo 3 2,590 07-05-2017, 10:04 PM
Last Post: ZeKo
  gothic 4 probleme cu incarcarea salvarilor danclaudiu95 2 2,064 06-27-2017, 09:21 PM
Last Post: cornel
  the history of Khorinis mod dark_angel555 3 2,293 03-16-2017, 06:25 PM
Last Post: Daenvgiell
  Download Gothic iReal2015 2 2,123 12-18-2016, 10:25 PM
Last Post: iReal2015
  Gothic 2 - Nelamuriri simba10 0 1,544 11-16-2016, 12:01 AM
Last Post: simba10
  Gothic 2 Velaya directX in romana Grim 4 2,485 10-30-2016, 10:24 AM
Last Post: Grim
  Gothic III Forsaken Gods in limba romana Grim 2 2,225 10-15-2016, 02:44 PM
Last Post: Grim

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)