Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programare
#41
(10-31-2011, 09:00 PM)Hegan Wrote: Bun deci.Vreau sa fac un scenariu la un joc si nu pot da save scenario,ce sa fac?

Ce vrei sa faci, in ce joc si are legatura cu programarea? Daca nu, se exclud primele 2 intrebari.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#42
Cred ca o sa ajung profesionist la java la cate teme am in ultimul timp...primul an de java a fost usor fata de asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#43
mda...eu la cererea profului de fizica am sa ma apuc de html 5...caci dupa cum spune si dumnealui programul asta e viitorulSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#44
Well, vreau si eu sa ma apuc din timp (cu ceva usor intai, Borland Pascal), dar am o problema:
http://imageshack.us/f/543/eroareua.png/
Va rog specificati daca gasiti o greseala din codul scris de mine.
Fighting back!...
replyReply
#45
De când se scrie în pascal aşa?
replyReply
#46
De ce? Tu stiai ca se scrie altcumva? (daca da, arata-mi cum si de unde as putea invata, ca mie cu HTML nu mi se pare greu, de exemplu)
Fighting back!...
replyReply
#47
in primul rand...descarca delphiSmile de preferat 7...apoi iti voi trimite prin pm un site de unde poti descarca carti in format electronic despre pascal...cred ca e pe acolo o carte cu delphi for dummies...sau poti intra pe delphiforfun.com(parcaSmile )...pe site-ul care ti-l voi da sunt peste 70 de milioane sau 7 miliarde de cartiSmile...defapt gasesti acolo orice carte doar ca e in format electronicSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#48
Thanks! Wink That helped me a lot!
Fighting back!...
replyReply
#49
n-ai pentru ceSmile...am aflat de site-ul asta de la profu de fizica
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#50
(12-07-2011, 05:39 PM)Zamolxis1 Wrote: n-ai pentru ceSmile...am aflat de site-ul asta de la profu de fizica

Na da "intelijient" mai ii profu ala de fizica Haha
Ca profa mea de fizica, de altfel. Ea are o problema personala cu toata lumea, nimeni nu stie care Haha.
Fighting back!...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)