Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
#1
Aici vom posta ce credem noi ca ar trebui imbunatatit pe forum.
Eu cred ca ar trebui sa micsorezi timpul pe care trebui sa-l asteptam intre a face posturi.
#2
Dap, acest interval de timp este totusi cam mare. Ar trebui redus la 30 de secunde (sau scos, deoarece nu prea am vazut flood pe acest forum).
#3
Da, la 30 de secunde ar fi bine. Imi vine sa ma urc pe pereti cand vad ca tot trebuie sa astept si sa astept...
#4
si as avea o rugaminte( de fapt un sfat) pt admin. incearca sa nu mai schimbi tema forumului deoarece aceasta este super asa cum este. chiar imi place.. incearca sa o lasi pe asta
#5
Dap... Si mie mi se pare o tema buna tema actuala, dar poate sunt alte teme si mai frumoase. Asta, oricum, depinde mai mult de Legend (doar e forumul lui). Grin
#6
d0rynpl Wrote:depinde mai mult de Legend (doar e forumul lui). Grin
Am vazut in foarte multe threaduri acest lucru...
Este forumul meu intradevar dar fara voi eu nu as putea face nimik.
Cat despre thema o voi schimba putin...
#7
Ma gandesc ca ar fi mai bine daca codurile "smilielor" ar fi schimbate cu unele mai usoare. Nu zic ca imaginile nu sunt grozave, dar cred ca ar fi mai usor daca in loc de ": - D - :" am scrie "Grin".
#8
d0rynpl Wrote:Ma gandesc ca ar fi mai bine daca codurile "smilielor" ar fi schimbate cu unele mai usoare. Nu zic ca imaginile nu sunt grozave, dar cred ca ar fi mai usor daca in loc de ": - D - :" am scrie "Grin".

deacord cu doryn . cand vreau sa pun un smile nu pot face Haha sau Grin sau Tongue ci trebuie sa intru la full edit si sa aleg de acolo smile . asta e NASPA . poti schimba asta legend? daca da incearca sa o schimbi cat mai repede
#9
Dap nu e mare lucru dar e nigaios,am sa incerc cat de curand...
#10
Nu e prea mult, dar cred ca moderatorii si super moderatorii ar trebui sa aibe culori diferite.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,736 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,017 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 10,958 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,035 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,713 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)