Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
#11
Sunt de acord cu Calin, ar trebui ca moderatorii sa aiba o culoare albastra, iar supermoderatorii violet.
#12
Sa termin cu traducerea si ma voi akupa mai mult de forum,pana atunci nu va pot promite nimik.
#13
Eu tot ma intrebam in ultimul timp... Cate ranguri credeti ca sunt pe acest forum? Ce idei de ranguri aveti?

Eu stiu ca sunt asa:

Junior Member
Member
Senior Member
Moderator
Administrator
(De Banned Member, de Dragon Hunter si de Super Moderator nu sunt sigur inca.)
#14
as propune ca threadul ,,discutii off topic,, sa fie oprit odata la 2 saptamani (sa fie oprit pt 2 zile) . in aceste 2 zile membri wog.org sa posteze doar in threadurile despre gothic. cum ti se pare ideea legend?
#15
Este foarte buna ideie chiar azi il voi opri pentu o perioada nelimitata(o ora,o zi,7 zile 2 sapt) deoarece obser ca sunt pre multe posturi acolo iar la sectiunile cu gothic c-am putine.
#16
d0ryn, ai uitat newbie Tongue si super moderator parca e Stuart.
O idee de rang pt membrii cu 2 posts : weed masher Smile la misto...
[Image: bannersigmi2.jpg]
#17
Opa... Se pare ca sectiunea Offtopic a fost iar inchisa. Totusi, este un lucru bun, deoarece acest forum este un forum Gothic, nu unul Offtopic.
#18
adik dupa senior moderator?pai o sa avem mai multi moderatori decat membri,eu cred ca este de ajuns cati moderatori sunt pe forum
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


#19
Nu e o idee buna cu inchiderea forumului Off-Topic ... sa posteze fiecare unde vrea ... e un forum liber.
#20
asa este daca nu deschideti off topicul intram in Greva Haha
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.




Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,736 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,017 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 10,960 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,035 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,713 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)