Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEVEL
#41
Stiu la ce te referi, eu doar ziceam ca am vazut unele jocuri "obscure" in level si la sfarsit vad ubisoft si raman "wtf?". Asta e tot, nu compar level cu IGN, unde stiu ca se fac faze de-astea mult si des. Adica, de exemplu, am subscription la un channel IGN si vad acolo reclama 7 minute din 8 or something.

Cum ziceam, mie asa mi se pare, cand vad ubisoft pe un review de joc obscur, nu pot sa ma gandesc decat la un review de reclama. Asa cred eu. Se poate sa nu fie cum cred eu si chiar sa le puna pentru un motiv anume, dar cred ca am zis deja. Majoritatea, daca nu toate jocurile, le primesc de la distribuitori. Ei aleg in mica masura jocurile si uneori nu le primesc. E foarte posibil ca printre hitman absolution, far cry 3 si black ops 2 sa mai fi primit jocuri de astea aiurea, poate chiar indie.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#42
Ai dreptate, dar doar partial. Primesc si jocuri direct de la distribuitor (de la Ubi mai ales pentru ca au o ramura a companiei la noi in tara) dar jocurile in general le cumpara recenzorul. Ma uit la cei trei redactori care au intrat in echipa mai recent, Aidan, Radu Sorop si ncv, nici unul dintre ei nu locuieste in Brasov si nu are acces la sediul redactie. Ma gandesc astfel ca trebuie sa isi procure singuri jocurile. Ma rog, nu stiu din surse sigure, mai mult imi dau cu presupusul.

Also, zi-mi te rog care e jocul ala de la Ubisoft de care vorbesti. Asta ca sa pot sa imi fac o parere mai buna.
replyReply
#43
Nu il stiu acum, trebuie sa-l caut, stiu sigur ca era Ubisoft, imi amintesc cum am ramas "wtf?". ncv e de mai demult la Level, de aproape un an parca :-?.
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#44
Iar acum nu mai exista revista Sad A fost desfintata,DAR creatorii au facut un site,numit Nivelul 2,dar daca revista nu mai e ,nivelul 2 nu mai este ce a fost level
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)