Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Age of Mythology: Titans
#61
Well, pe mine ma plictisesc o buna parte din FPS-uri, deci pot sa spun ca e o chestie de gusturi. Trecand de asta, RTS-urile sunt prin definitie un gen care necesita mai multa rabdare decat alte tipuri de jocuri, astfel ca nu sunt chiar pentru toata lumea. In ultimul timp si eu am jucat foarte putine jocuri de strategie, in primul rand din lipsa de timp. Asta ca sa nu mai vorbesc de TBS-uri care sunt criminale cand vine vorba de resurse temporale.

Pe langa subiect, ar fi bine daca ti-ai sustine parerea cu niste argumente. Nu prea are valoarea sa faci o remarca daca nu o bazezi pe/explici cu exemple concrete. De ce te plictisesti? Daca afli motivele din spatele acestei plictiseli, poate o sa reusesti sa intelegi mai bine jocul si o sa iti placa mai mult pe viitor. Just sayin, asta e doar un exemplu.
replyReply
#62
(04-07-2013, 02:51 AM)HeRoNaMeLeSs Wrote: Scuze pt asta,dar pe mine ma plictisit jocul asta.SINCER

Si, ma rog, de ce iti ceri scuze pentru asta? Smile Fiecare om din lumea asta are o gandire diferita.. tie nu-ti place jocul, altora le place. Simplu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#63
nu spuneam ca nu-mi place....doar chestia e ca ma plictiseste
replyReply
#64
Nu cred ca intereseaza pe cineva ca tie iti place/nu-ti place, te plictiseste/nu te plictiseste un joc. Daca ai ceva util sau interesant cu care sa vii in cadrul discutiei, fa-o, daca nu, abtine-te te rog de la mesaje de genul asta.
replyReply
#65
Care crede-ti ca e cel mai fain titan? Nu ma refer doar la forta ci si ca aspect.Grin
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)