Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benzile Desenate - Copilaria Noastra
#21
Le-am dat la copiii mai miciGrin
sa se bucure de eleSmile
nam stiut de saitu alaGrin
replyReply
#22
Eu jucam zaruri pe din alea Yu-gi-oh, cu aia de prin Micro 6(Warhell stie unde e!)...stransesem vreo 400-500 de cartiHaha! Mai faceam schimb pe la scoala. Dupaia incepuse moda cu Duel Masters. Din alea am avut vreo suta.Haha
In orice caz anime-urile nu se compara cu desenele adevarate. Iar acea banda desenata cu Naruto nu se compara cu Rahan!Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#23
Crezi?What
e prea tare
560 de benzi aparute si inca aparWink
pacat ca is alb negru
daca nu iti place asta e, mie imi place
replyReply
#24
Nu am zis ca nu imi place. Daca ai fi citit Rahan, ai fi inteles ce zic!Haha...din pacate numai eu si old nick ,dintre cei de pe acest forum am citit Rahan, iar el si Pif...am sa-l intreb pe unchiu-meo daca mai are colectia de benzi desenate, ca vreau sa i le cer. Sau de ce nu sa i le cumparSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#25
As fi citit daca as fi avut posibilitatea de a le cumpara
replyReply
#26
asta asa e...Sper ca Pif-urile sa fie rescoase pe piata!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#27
(01-07-2012, 05:03 PM)Zamolxis1 Wrote: Eu jucam zaruri pe din alea Yu-gi-oh, cu aia de prin Micro 6(Warhell stie unde e!)...stransesem vreo 400-500 de cartiHaha! Mai faceam schimb pe la scoala. Dupaia incepuse moda cu Duel Masters. Din alea am avut vreo suta.Haha
In orice caz anime-urile nu se compara cu desenele adevarate. Iar acea banda desenata cu Naruto nu se compara cu Rahan!Smile

Duel Masters imi place mai mult ca YU-GI-OH e mai variat, cat despre benzi desenate, prima mea banda desenat a fost cu Spider-man Grin.

[Image: 242idki.png]
replyReply
#28
(01-07-2012, 05:39 PM)Zamolxis1 Wrote: Sper ca Pif-urile sa fie rescoase pe piata!

Nu cred. S-a terminat. Singura posibilitate ar fi sa continue in format digital, dar oricum nu va mai fi ce-a fost. Unele lucruri se schimba in rau. Altele raman aceleasi sub forma unor amintiri frumoase. Prefer a doua varianta.Smile
replyReply
#29
eu zic sa le rescoata, pe cele vechi...apropo am mai gasit un almah al copiilor de prin '76 si Ion Voda Cumplitul de Radu Theodoru!Smile...in Almanahul copiilor ii banda desenata Genoveanul de Radu Theodoru!Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#30
BUNA
CE BANI AI VREA PE IOAN VODA CUMPLITUL DE RADU THEODORU ?
CAUT ASEDIUL DE RADU THEODORU - OFER PRET BUN - IN LIMITA BUNULUI SIMT
corso.anticariat @yahoo.com
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sportul in viata noastra Raducu' 84 23,331 01-15-2012, 02:27 PM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)