Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What about Risen?
#1
Nu am postat prea des, nici nu promit ca o voi face, insa fiind un fan Gothic si PB, nu pot sa nu ma gandesc ca Risen 1 si 2 sunt plasate in acelasi univers, si prin urmare ar merita bagate mai mult in seama pe forum.


Cu alte cuvinte salutare tuturor! Grin Ce trebuie sa stiu despre forum? Cine e admin? Cine sunt mozi? Cat de multa activitate e pe aici?
replyReply
#2
What about Risen?

.. AICI - RISEN 2 discutam despre risen 2.... intradevar despre Risen 1, n-am discutat prea mult...


Multi n-au jucat Risen 1 din motive tehnice... Avem totusi un thread de ajutor pt. Risen 1 in care, daca te blochezi la vreun quest, oricine e bine venit sa intrebe... insa fata de threadurile asemanatoare facute pt. seria Gothic, nu prea are succes.

Poate dupa ce il traducem va mai capata ceva 'audienta'.


OFFTOPIC:

Ce trebuie sa stiu despre forum? Cine e admin? Cine sunt mozi? Cat de multa activitate e pe aici?

Admin e Radu (aka Raducu), moderatori sunt: Oldnick si Carnage. (acum cateva zile eram si eu, ca sa explic atentia pe care o dau acum)

Activitate: ~300-400 de postari pe zi, ~3000-8000 de afisari pe zi (depinde de perioada - vacanta/scoala).


----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Nice to know. Poate o sa contribui si eu cu cateva posturi din cand in cand. Pacat ca Risen nu prea a fost jucat. E bun, si completeaza oarecum lore-ul din Gothic-uri.
replyReply
#4
(01-08-2012, 01:10 PM)Maladiq Wrote: E bun, si completeaza oarecum lore-ul din Gothic-uri.

Asa le-am zis si eu, da' ei nu, ca Batman batman... Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Am jucat Risen de 3 sau 4 ori, cu aceeasi placere cu care am jucat cele 3 Gothic-uri. Am descoperit in el aceeasi placere de a explora o lume dura si plina de mistere, lucru pe care il astept si de la Risen 2.Smile

replyReply
#6
eu dupa cum ai spus tu Marian, din motive tehnice nu am reusit sa joc Risen 1...dar promit ca dupa ce imi voi lua calculator, Risen 1 va fi al doilea joc pe care il voi juca dupa G3!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#7
(01-08-2012, 01:15 PM)Terente Wrote: da' ei nu, ca Batman batman... Haha

OFF!!!
Ciment... Haha
Fighting back!...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Ne bagam? Risen - Traducere Raducu' 49 22,249 12-09-2011, 11:55 PM
Last Post: Szekemri
  starkiller.vs.namelles hero (risen) Hegan 9 12,342 09-05-2011, 11:14 PM
Last Post: g3orge13
  Risen 2 - Anuntat Oficial Raducu' 10 6,091 11-28-2010, 08:06 PM
Last Post: Carnage
  Mod/Addon pentru Risen Z3R0 C00L 1 2,333 06-04-2010, 08:28 PM
Last Post: Raven

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)