Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Concurs-Take the Pics
#31
Doar nu-s prost!

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#32
Am gasit un premiu: Alien Breed: Impact, varianta Steam. Pentru celalalt concurs ofer Alien Breed 2: Assault. Zamolxis, daca esti interesat, mai am si Alien Breed 3: Descent.
#33
(01-09-2012, 03:17 PM)Bogdan Wrote: Am gasit un premiu: Alien Breed: Impact, varianta Steam. Pentru celalalt concurs ofer Alien Breed 2: Assault. Zamolxis, daca esti interesat, mai am si Alien Breed 3: Descent.

Putem sa ne apucam de fotografiat si mai adaugam locatii ulterior?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#34
Pai locatiile propuse de Bogdan mi se par ok...si accesibile mie...dar am o intrebare despre locatia cu pe acoperis. E ok daca ma sui pe grinda de la acoperis? Pentru ca e mai spectaculos...caci am un acoperis mai jos ca nivel.
Auzi, dar la acest concurs la primele 3 locuri dai alien Breed, sau la celalalt concurs?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#35
(01-09-2012, 08:23 PM)Zamolxis1 Wrote: Pai locatiile propuse de Bogdan mi se par ok...si accesibile mie...dar am o intrebare despre locatia cu pe acoperis. E ok daca ma sui pe grinda de la acoperis? Pentru ca e mai spectaculos...caci am un acoperis mai jos ca nivel.
Auzi, dar la acest concurs la primele 3 locuri dai alien Breed, sau la celalalt concurs?
Ti-am raspuns mai devreme la intrebarea cu acoperisul.
Premiile Alien Breed sunt pentru locurile 1, de aceea te-am intrebat daca esti interesat sa dai Alien Breed 3: Descent ca premiu la concursul tau.

Era sa uit, Terente, poti sa faci pozele, dar sa nu le postezi pana nu incepe concursul, asta ca sa nu se incurce lucrurile.
#36
da...imi poti da informatii prin pm...si cat costa...doar ca sa stiu!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#37
(01-09-2012, 09:52 PM)Bogdan Wrote: Era sa uit, Terente, poti sa faci pozele, dar sa nu le postezi pana nu incepe concursul, asta ca sa nu se incurce lucrurile.

Ok.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#38
Auzi Bogdan, dar de unde sa iau Alien Breed, ca nu am cont pa Steam! L-as lua cu toata placerea. Totusi eu zic sa intre odata Raducu' si sa se uite peste premiile care le ofer. Daca nu ii plac le discutam. Numai ca sper ca nu va trebui iara sa postez pe 20 de threaduri un mesaj in care il rog ca sa se uite macar 2 secunde peste threadul meu.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#39
Nu trebuie neaparat sa ai cont pe Steam, trimit eu jocul castigatorului la sfarsitul concursului.
#40
si cam cat costa...ca sa stiu sa iti platesc...!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Take the Pics - Piranha Bytes Edition Bogdan 7 3,158 07-10-2013, 01:03 PM
Last Post: Edd
  Propuneri concurs Bogdan 28 10,441 05-05-2013, 01:45 PM
Last Post: Szekemri
  The Champion of Gothic ~ Concurs Zamolxis1 177 40,679 02-15-2013, 11:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs de Benzi Desenate Zamolxis1 51 19,176 02-14-2012, 09:09 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs - Cele mai interesante peisaje. Warhell 136 35,653 01-13-2012, 03:12 PM
Last Post: Kristi
  Poze Concurs Peisaje din Gothic. Zamolxis1 5 3,236 01-13-2012, 02:51 PM
Last Post: Kristi
  Concurs - Game Remix Bogdan 7 3,192 01-09-2012, 08:26 PM
Last Post: Zamolxis1
  Concurs de Talent si Imaginatie! Raducu' 208 53,099 12-23-2011, 05:29 PM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)