Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hello ppl,new here
#1
Salut tuturor,ma numesc Zoli,am 18 ani,jucator inrait de gothic.
Pasiunea mea este gaming-ul,hobbyu' meu e spritzu',sper sa imi fac cat mai multi prieteni aici,si apropo... Imi poate spune cineva de unde pot downloada Gothic 1? Ma incearca nostalgia la maxim !

#2
(01-19-2012, 12:13 AM)Madness94 Wrote: Imi poate spune cineva de unde pot downloada Gothic 1?

yeah nooo
[Image: rKewW.jpg]
#3
Zoli, bine ai venit pe la noi si sper sa te simti bine pe aici.

Din pacate nu-ti pot da link. Sustinerea pirateriei e interzisa la noi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#4
Bine ai venit !!
#5
Spor la postat si sanatate multaHaha. Bine ai venit.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#6
Welcome to the colony!Haha



Bun deci eu sunt Hegan care da informati, ai de ales dintre 3 campuri:


1. Campul spammerilor


2. Campul membrilor tacuti


3. Campul banatilor


campul tacutilor e cel mai bun. V-a trebui sa platesti o taxa de 1000 de posturi pentru privilegi si 6 posturi spamm pentru un warn cu pachet sau fara



Campul membrilor tacuti e singurul camp cu privilegi.


Privilegiul 1 mebrul : Membri au voie sa invete de la cei mari fara a comenta! Daca nu respecti legile vei fi torturat de Mud. Reputatia se face prin supunere.

Privilegiul 2 privilegiat: Privilegiatii n-au voie sa zica ce sa faca membri dar pot sa-si exprime parerea. Pedeapsa cu Mud poate fii aplicata si aici.


Privilegiul 3 moderatorii: Daca esti moderator poti face ce vrei iar daca un membru iti cere ceva poti sa-i zici direct _________ta! De Mud nu pot scapa nici ei


Privilegiul 4 adminul: Adminii pot zice la moderatori sa faca ce vor ei fara ai pasa. Si inca odata nici ei nu scapa de Mud.


Tehnic vorbind, Mud e seful deci nu i te adresa cu noroi sau rahat pe bat!


Daca nu mi te adresezi cu Napoleon vei fii torturat de mine! Clar?! Si nu uita cel mai important lucru ...........Distreazate!Smile


[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#7
De fapt privilegiul nu il mai iei la 1000 de posturi...pentru ca asa am fi toti privilegiati...ci se ia pentru concursuri sau merite deosebite(moding...etc.)...reputatia se ia la fel...pentru munca, concursuri, participarea la un anumit lucru. Pe vremuri se lua o gramada de reputatie si cu toitii erau privilegiati, acum s-a mai schimbat macazul!Haha...oricum mi-a placut postul tau Hegan.Wink...Warhell, intrebarile?Grin
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#8
Bine ai venit!
[Image: 21ozj90.png]
#9
OFFTOPIC: Hegan, ti-ai modificat stilul de scris? Dai cu enter dupa fiecare propozitie? Arata ca naiba. Tongue

Again, bine ai venit Madness. De unde esti?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#10
off:Face asta, dupa ce va vazut pe voi ca o faceti in New RpgHaha...nu ai vazut ca si acolo scria deoarece era mai putin de scris daca dadea enter si totusi parea ca a scris mult?Haha
Ce jocuri preferi Zoli?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)