Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Libertate internetului!
#11
(02-01-2012, 10:46 PM)Terente Wrote: Eu unul recunosc că sunt ciudat rău de tot când e vorba de piraterie. Verbal şi psihic nu sunt de acord cu ea, însă o folosesc fără a avea resentimente.

+1.

PIPA, SOPA si ACTA introduc dictatura pe internet. Nu mi se pare rau..dar totusi, internetul si dictatura nu se potrivesc.
Sup
replyReply
#12
O sa-ti schimbi tu parerea.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#13
oricum se vor gasi metode de ocolire a acestor dictatoriHaha...adica poti sa vezi un film fara sa il downloadezi, deci fara sa incalci vreun copyrightHaha.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#14
(02-02-2012, 06:52 PM)Zamolxis1 Wrote: adica poti sa vezi un film fara sa il downloadezi, deci fara sa incalci vreun copyrightHaha.

Fie ca descarci filmul sau te uiti la el online, e tot acelasi lucru.
replyReply
#15
Nu e...cand vine ACTA...va trebui sa platesti ca sa descarci filmul...si totusi exista metode de a-l viziona fara sa il descarci, platesti sau incalci copyrightulGrin.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#16

Semneaza petitia AICI.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
Am semnat petitia. Am observat ca se semneaza in fiecare secunda cate una Haha. E imposibil sa nu se ajunga la petitile necesare pana in iunie.
Sup
replyReply
#18
Si eu am semnat si am semnat si in numele a 7 prieteni de ai mei(fara voia lor) sper sa nu se supere.
[Image: 21ozj90.png]
replyReply
#19
A primit si votul meu:d
Dar de cate voturi este nevoie?
replyReply
#20
Am votat si eu de cateva ori. Si in numele adreselor de mail ale wog-ului. Smile @yahoo si @ gmail.
(02-05-2012, 10:31 AM)roby14 Wrote: A primit si votul meu:d
Dar de cate voturi este nevoie?

Habar nu am. Vad ca se tot pun tinte de atingere. Acum e la 2mil.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)