Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kingdoms of Amalur: Reckoning
#1
because [reasons]

Mai sunt 6 zile si apare jocul. De-abia astept Grin Arata foarte foarte interesant, din pdv vizual si narativ -- si mai ales la combat!

E foarte posibil ca Amalur sa fie un joc care va schimba viitorul RPG-urilor.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#2
(02-01-2012, 03:15 PM)Faby Wrote: E foarte posibil ca Amalur sa fie un joc care va schimba viitorul RPG-urilor.

Ne convingi si pe noi cu argumente? Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Nu :D
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#4
Trist. Atunci vin eu cu contra-argumente.

Asemanarea mult prea mare cu Fable si wow, lucru care ii/(poate sa-i) stirbeste(asca) originalitatea.
Lumea jocului, din cate am vazut din video-uri de gameplay, este a naibii de neimpresionanta.
Din cate am inteles trebuie sa alegi inca de la inceputul jocului guild-ul din care vrei sa faci parte. Care-i scopul? O mare porcarie.

Parti bune nu o sa remarc (desi poate ca le-am vazut), lasand pe cei isi sustin cauza/jocul sa le spuna. Tongue
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Fiecare cu parerea lui ^^ Suffice it to say ca pe mine m-a impresionat foarte mult.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#6
nu mia placut de niciun fel
replyReply
#7
Screenies ahoy!

Show Content
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#8
arata binisor, il voi incerca cand voi avea un calc. nou...mie imi plac itnr-o oarecare masura jocurile acestea gen fantasyGrin...dat find ca jos wow.Smile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#9
Faby, cum sta treaba cu dialogurile in joc? Adica ai optiuni de dialog sau iti sunt controlate?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
Sunt optiuni in general. La unele personaje sunt mai multe (>8 or so), la altele mai putine (4-5).
[Image: rKewW.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)