Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kingdoms of Amalur: Reckoning
#11
Aha. Ms.

Il bag si eu. L-am gasit de ODDC.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
Destul de bunicel jocu are o tona de arme ,armurii si sistemul de lupta e brutal pentru un arpg si mai ales ca nu esti obligat sa folosesti doar un set de skilluri warrior , mage ,rogue poti sa le combini intre ele si sa iasa ceva frumos. Si am auzit ca e destul de lung jocu sper sa ma tina pana apare darksouls 2Smile
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#13
L-am vazut si eu pe steam sincer pare foarte tare jocul,dar momentan nu cred ca ma duce pc-ul si nu am nici finantare pt el Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#14
Jocul nu are cine stie ce cerinte .
Show Content
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#15
replyReply
#16
Angry Joe face cele mai bune review'uri Like
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#17
Wow ma bucur ca si altii l-au gasit pe Angry Joe cu review-urile sale foarte tari Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#18
Am inceput si eu jocul acum 2 zile.
Imi place sistemul de lupta mai ales ca iti poti schimba armele de la arc la toiag sau un ciocan urias, poti folosi diferite abilitati invatate sau poti folosi combo-uri invatate odata cu cresterea in level.
In legatura cu harta, mi se pare a fi imensa + mai sunt si pesterile/temple si diferite cladiri/orase.
Am inceput jocul intr-un turn in care am fost reinviat si acel turn a fost atacat, apoi am inceput sa iau mai multe misiuni dar am luat in serios o misiune de factiune care a durat foarte mult si am traversat aproape toata mapa.
Factiunea era Travelers si credeam ca o sa devin unul de-al lor dar dupa ce am terminat am primit o armura completa(de travelers) dar in quest au ramas si misiunile de la celalate misiuni.
Si mai multe, e destul de interesant jocul.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)