Poll: Aveti un hoby?
You do not have permission to vote in this poll.
Da, trebuie sa ne ocupam timpul cumva.
81.82%
9 81.82%
Neah, ce-mi trebe mie sa fac ceva anume, fac ce pot .
18.18%
2 18.18%
Total 11 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What's your passion?
#1
Am facut acest thread, sper ca nu a mai fost deschis ca m-am verificat odata, pentru a ne spune ce pasiune/hoby aveti.

De exemplu eu sunt pasionat de istorie. Dupa ce va mai posta cineva poate voi zice si de ce.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#2
De istorie si de Germania.
Sup
replyReply
#3
Germania e pasiune?Haha. Ok


Pai mie imi place istorie pentru ca m-a invatat multe, ajuta memoria, cum ai putea trai fara sa sti ce a fost ieri, acum o mie de ani, de unde vin.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#4
Eu sunt pasionat de: psihologie (de curand am inceput sa citesc o gramada de chestii despre asa ceva), de citit... alte hobby-uri nu cred ca am... pariuri, wog.ro si fete frumoase.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Girls? TareHaha!
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#6
Istorie(ne invata sa nu repetam greselile celor din trecut), fete, wog.ro, ocazional pariuri, fotbal, pescuit...
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#7
Gothic, Gothic, si iara Gothic... Haha

Pai ar fi cititul si la mine (already read 28 de volume a cate 200/300/400 pagini fiecare (depinde), in total 12.995 pagini Grin - mai multe volume formeaza o carte), in general fantezie, de genul acesta, medieval (ca Gothic Grin), dar si alte chestii mai reale: Winnetou, carti de-ale lui Jules Verne, etc. etc.
OR.GOW
Si nu as mai prea avea altele, in afara de faptul ca sunt intr-o continua disperare de a gasi un limbaj de programare care mi se potriveste cel mai mult (cred ca o sa incep sa invat C), pt ca vreau sa ma fac game designer/developer/programer, desigur, tot ceva asemanator cu G... Haha
Ce face G-ul din oameni...
Fighting back!...
replyReply
#8
Ai ai dastan
Ai ajuns ca mineHaha
replyReply
#9
In ordinea in care le-am descoperit, ma pasioneaza literatura, grafica, limbile straine, artele martiale, gimnastica sportiva, electromecanica si grafica 3d.
replyReply
#10
(02-06-2012, 10:05 PM)roby14 Wrote: Ai ai dastan
Ai ajuns ca mineHaha

HA? Adica? Haha
Ne facem firma de RPG-uri? Haha
Fighting back!...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)