Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Warcraft
#11
Sunt rate mari ca sa fie playeri nimeni nu ar avea chef sa stea 2-3 saptamani sau mai mult ca sa faca un caracter pana la lvl 85 doar reputatie si xp sunt de obicei mai mari drop doar cel "verde" este marit mult epic e 10x parca

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#12
Tocmai asta e ideea, se pierde toata placerea jocului. Nu mai ai nici o satisfactie sa cresti un personaj pana la nivel maxim. Asa sunt atrasi copii de 12 ani care vor sa se laude cu personajul lor de nivelul 124 pe care l-au facut in 5 ore.
replyReply
#13
Lvl maxim e daor o prostie item lvl sau gs(gearscore) pe Lk conteaza poti sa ai lvl 999 daca nu ai iteme esti praf....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#14
Sa inteleg ca se face mai repede avansatul pana la nivelul maxim pentru a putea incepe apoi sa cauti epice si legendare?
replyReply
#15
Da doar asa poti sa te mandresti ca ai un caracter calumea...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#16
epicele, legendarele si unicele au dropul la fel ca pe oficial. Lvl maxim este 85, exp-ul si restul sun crescute. Ideea e sa faci levele cat mai mare si dupaia sa te chinui sa faci itemele. Sincer pe mine m-ar tenta sa ma bag pe wow oficial, doar ca am zis ca pc-ul e prea slab ca sa se merite sa dau bani pe luna, cand imi voi lua pc probabil ma voi baga pe oficial. A si daca s-ar baga metoda de plata prin sms sau paysafecard, atunci mi-ar conveni fiindca nu am card.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#17
nu stiu ce sa spun am tot auzit ca este fain nu am incercat nici o data deoarece mie mi se pare prea animat
replyReply
#18
E super tare jocul, am jucat si eu, tot pe freakz, si ce pot sa spun, îmi place...ma rog eu joc pană ma plictisesc..dupa ma las o vreme dupa ma mai apuc iar..depinde cum am chef..Dar in principal e super tare.
replyReply
#19
Apropo, pentru cei care traiesc in pesteri/jungla, WoW a devenit gratis pana la nivelul 20. So, stop playin on private servers, go for the real deal!
replyReply
#20
Stiu ca a devenit pana la level 20 si ma stiu ca poti incerca 2 saptamani sau o luna gratuit mists of pandaria. Dar in primul rand nu imi bag oficialul pana nu fac rost de un calculator mai bun, fiindca o sa dau banii doar si numai enervandu-ma ca imi face lag in orasele mari.
Si inca astept sa se finalizeze serverele de mists of pandaria, ca sa pot sa joc. Bogdan sincer eu chiar as recomanda sa incepi sa joci pe serverele private ca asa inveti jocul. Iar pe cand te bagi pe official, stii ce ai de facut.
A si auzisem ceva stire ca dupa urmatorul expansion, WoW va fi free 2 play.
A si am uitat sa zic, ca exista servere blizzlike care sunt la fel ca si officialul(ma refer la drop rate, experience, etc.), diferenta e ca sunt gratis si spre deosebire de official au buguri.
Poate si din pricina ca majoritatea prietenilor mei joaca pe servere private WoW, m-am bagat si eu, fiindca altfel e experienta de joc cand toti din Guild sunteti din aceasi clasa, scoala etc.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)