Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Warcraft
#21
A aparut Mist of Pandaria, si ca sa vezi, nu e gratis, si nici nu o sa fie vreodata, le merge prea bine.
replyReply
#22
Am citit pe site-ul level parca, faptul ca mai este unul sau 2 expansion-uri si wow va fi free 2 play (ult exp. e WoW Forever).
Abia astept sa apara blizzlike-ul pentru Mists of Pandaria.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#23
Lol si iara lol. Cunostintele tale in materie de gaming sunt impresionante. WoW Forevar, ha? That's something new. Si explica te rog ce e ala ''blizzlike'', ca si asta e o noutate. Ah, si sunt 4 expansion-uri, daca le-am numarat eu bine.
replyReply
#24
Aşa e Bogdan, pe langa WoW clasic, mai este TBC(The Burning Crusade), WOTLK(Wrath of the Lich King) Cataclysm si MOP(Mists Of Pandaria). În paranteza le-am scris pentru cei care nu le stiu.

Chiar Zamolxis, eu nu am auzit nimic despre WoW Forever cand va aparea?
Apropo eu am cumparat prin prima sapatamana de scoală jocul MoP, dar am jucat doar 2 zile, lag nu am avut, dar l-am lăsat ca sa ma apuc pe Freakz. Aveam un Worgen de lvl vreo 12-13 cred...nush dak era Free pana la lvl 20, sau 10-20 zile.
replyReply
#25
Stai sa gasesc revista si iti si zic bogdan. Si probabil nu ai auzit de servere blizzlike pentru ca nu joci pe private.
Am spus eu undeva ca sunt mai mult de 4? Am vrut sa spun acolo ca vor mai aparea 2 expansionuri. Nu ca mai sunt inca 2.
Data viitoare cand te mai iei de ceva, fa cercetari sau fii atent la ce scriu.
Ce inseamna blizzlike:
Show Content
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#26
Aici ai dreptate, nu am jucat niciodata pe private, nu am cum sa stiu unele aspecte legate de asta. Ca tot ai adus vorba de Level, e un articol (de fapt, cred ca problema e tratata pe parcursul catorva luni) undeva printr-un numar din 2007 legat de serverele private, ar trebui neaparat sa il/le citesti.
Cat despre numarul expansion-urilor, probabil ca am inteles eu gresit, dar nici exprimarea ta nu m-a ajutat deloc.
replyReply
#27
Am vazut mai sus, ca m-a batut romana, imi pare rau.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#28
Nu prea inteleg ce gasiti in jocul asta am jucat WoW si pe oficial si pe privatul celor de la Freakz
Dar jocurile de genu ma plictisesc pana ma adorm.
Jocul in sinea lui ma facut sa adorm mai ales pe Private cand faci lvl 30 si te trezesti cu Questuri ca nu sti pe care sa le faci Smile . La inceput mia placut ceva nou dar pe parcurs ma adormit sa spun asa
replyReply
#29
Multumim ca ai impartasit asta cu noi, Dygytal. Mai vrea cineva sa spuna cateva cuvinte?

Pe o nota mai serioasa, ar fi bine daca ai aduce si argumente cand spui ceva de genul "nu imi place WoW," ca sa fie discutia mai interesanta. Alrighty? Smile
replyReply
#30
(08-02-2013, 09:40 PM)DYgYTaL Wrote: Nu prea inteleg ce gasiti in jocul asta am jucat WoW si pe oficial si pe privatul celor de la Freakz
Dar jocurile de genu ma plictisesc pana ma adorm.
Jocul in sinea lui ma facut sa adorm mai ales pe Private cand faci lvl 30 si te trezesti cu Questuri ca nu sti pe care sa le faci Smile . La inceput mia placut ceva nou dar pe parcurs ma adormit sa spun asa

In primul rand, trebuie sa inveti sa-l joci nu e rahatul acela de metin in care tot ce trebuie sa faci e sa dai ca tampitul in monstrii sa sa faci lvl pana iti sta plusul....
In al doilea rand, levelul si questurile sunt de umplutura daca nu sti sa faci un quest treci la altul nu e o problema.....
In al treilea rand, odata ce ai ajuns la levelul maxim incepe jocul in sine pana atunci afli putin din poveste si altele, dupa ce ajungi la 80-85-90(Depinde de expansion) afli foarte mult din poveste incepi sa inveti cum sa iti faci un bun caracter si ce skill-uri trebuiesc folosite in anumite tipuri de lupte, formezi strategi(de obicei in PVP=player vs player) cum sa invingi cealalta echipa sau cum sa doborati un anume boss, te oftici cand muriti la boss sau cand liderul raidului ninjeaza=(dupa ce invingeti si itemele ar trebui sa fie impartite prin /roll(un fel de loterie) liderul va da pe toti afara si vine cu conturile sale si ia el toate itemele)....
In concluzie, si pe mine ma face crescutul sa dorm pe mine dar wow este cel mai jucat MMORPG si un joc foarte bun imi pare rau pt tine ca nu ai reusit sa ii descoperi frumusetea....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)