Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Warcraft
#31
Wow nu e un joc in care sa cresti, de aia poti face in cateva saptamani level-ul maxim daca joci casual(pe oficial). N-am jucat foarte mult pe oficial, doar pana la wotlk cu DK pe frost si offspec blood(o clasa usoara, poate cea mai usoara). Daca e adevarat ca se face free to play, merita sa joace toata lumea pe oficial, eu mult mai diferit decat pe private.
replyReply
#32
Decat sa platesti lunar pt oficial mai bine suporti bug-uri si altele pe private...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#33
Sau poti sa joci, cum a spus si Cristian, versiunea free. Asta daca nu joci pentru a creste la nivelul maxim, pe F2P ai level cap 20. E ok insa, distractia consta in a interactiona cu ceilalti, nu conteaza ce nivel si items ai.
replyReply
#34
Nu prea exista interactionare la lvl 20....Iar cu cat ai iteme mai bune intri in guilde/echipe mai populare, cunosti mai multi oameni si vezi mai multe zone ale jocului...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#35
Exista, poti sta level 20 si faci dungeon-urile de nivelul 20.
replyReply
#36
Te plictisesti repede la lvl 20.Nu prea ai ce face.
replyReply
#37
Da dungeonuri(instante) fara pic de farmec....

Ce ziceti sa ne bagam la o runda de wow maine pe freakz va dau eu conturi de 85 am 3 sau 4(nu mai tin minte) ca eu oricum vreau sa imi fac un main char(caracterul principa) un rogue ca celalat l-am mutat pe serverul international.....am lvl 70 parca la el... daca ma pun o zii sigur il fac 85....Asa va bucurati si voi de Wow.....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#38
Ne trebuie gear pe freakz, adica degeaba jucam cu gear de piryium(de la blacksmithing) si sa dam 10k dps..
replyReply
#39
Sunt de 85 cu gear bun da sunt cu gearul de la penultimul patch si acum nu mai e foarte stralucit item level-ul....(Hunter,Mage,Priest si Druid parca(2 ally si 2 hoarda sau 1 ally si 3 hoarda..))

P.s. nu sunt cel mai boot player de wow chiar stiu sa fac niste caractere....

Sau apucasti-va si faceti-va conturi e un guide pe forum-ul lor unde trebuie sa cresti....Si eu il folosesc ca au scos niste questuri cu auto-complete....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#40
Tocmai ce ziceam, daca e de la vechiul patch le vom folosi pe alea de la blacksmithing, ceea ce e degeaba.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)