Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Warcraft
#41
Ce ati zice sa lasam la o parte discutiile despre serverele private? Regulamentul forumului interzice astfel de discutii. Multumesc!
replyReply
#42
Nu prea ar fii private....NonOficiale.... Grin

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#43
Am inceput si eu un caracter nou un Elf am ajuns lv 30 easy Wink si nu pot sa omor niste creaturi foarte mari
Gigante pe langa ele sunt un fel de undead orcum ma uit sa vad mai exact cum se cheama
Chiar a inceput sa imi placa am avut o misiune sa transform niste novici in porci mistreti Smile
[Image: ServerList.php?ip=92.87.3.8&port=28960]
replyReply
#44
Misiuniile nu sunt partea distractiva sunt cea mai plictisitoare parte....oricum nu cred ca ma apuc iar de wow ca am mult de citit x( si daca incep sa prind iar gustul jocului cel putin 3 saptamani numai ies de pe el....chiar daca nu prea pot juca bine pt crescut o mana e mai mult decat suficienta....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#45
Metin2 FTW(pentru o mana)
replyReply
#46
(08-05-2013, 02:03 AM)Cristian Wrote: Metin2 FTW(pentru o mana)

Metin2 ? Realy? WTF?
replyReply
#47
Nu mersi poate sunt plictisit ca nu prea pot juca nimic calumea dar nu sunt asa disperat sa ma apuc de metin... scz daca e off topic...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#48
Cred ca joaca mai bine decat multi....Vezi poate iti dau o criticala Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#49
Mai bine ca mine orcum joaca Haha
Foarte tare faza
[Image: ServerList.php?ip=92.87.3.8&port=28960]
replyReply
#50
Momente random in care gasesc in mailbox 430 gold fara un anume motiv Haha.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)