Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homosexualitate
#1
Sunt curios cum priviti voi acesta orientare sexuala. Eu personal nu am nimic impotriva lor si sunt de acord si cu casatoria, si cu adoptia. Aveti prieteni homosexuali? Faby este cel mai bun prieten al meu, si el este, out and open, si pot spune ca este la fel de normal ca oricare dintre noi.

Ah, si nu imi plac homesxualii efeminati.

So what do you think?
#2
Eu unul n-am nimic cu ei. Nu sunt de acord cu afisarea in public a 'sentimentelor lingvistice', la fel cum nu sunt de acord nici de la un cuplu barbat-femeie. Ca nu-i inteleg, e cu totul alta poveste.

Tind sa mentionez ca nu am nici un prieten despre care sa stiu cert ca e homosexual.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
Nu sunt de acord cu legile care acorda drepturi deviatiilor de comportament sexual. Ce face si cu cine face cetateanul in patul lui, e problema lui, dar nu sunt de acord sa-si expuna mizeriile in plina strada sub pretextul dreptului la exprimare.
Show Content

#4
In primul rand nu ii inteleg si in al doilea nici nu imi doresc asta. Nu ma intereseara ce face fiecare om in patul lui dar eu unu nu sunt deacord cu casatoriile intre persoanele de acelasi sex si cu adoptia.

Prin urmare, nu sunt impotriva dar nici pro. Ce face un cetatean in patul lui e problema sa, dar nu accept ce am enuntat anterior si nici expunerea 'sentimentelor' in public. Mi se pare de prost gust.

Nu mi se pare normal sa merg cu verisoara mea de 6 ani de exemplu pe strada si sa vada ea cum se 'ling' doi barbati pentru ca foarte probabil imi va cere unele explicatii si nu stiu ce as puitea sa ii explic...
#5
Eu, in blocul vecin am doi homosexuali.Haha. E putin ciudat sa-i urmaresc cu binoclul.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#6
(02-17-2012, 11:46 AM)Hegan Wrote: Eu, in blocul vecin am doi homosexuali.Haha. E putin ciudat sa-i urmaresc cu binoclul.Haha

Ii urmaresti cu binoclul? Ciudat. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#7
Stiu, dar nu-s prea interesanti.Haha. Tot ce fac sunt urmatoarele:


-clatite,

-se pupa,

- fac curat,

-se culca la aceeasi ora.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#8

(02-17-2012, 11:06 AM)Raducu Wrote: Nu mi se pare normal sa merg cu verisoara mea de 6 ani de exemplu pe strada si sa vada ea cum se 'ling' doi barbati pentru ca foarte probabil imi va cere unele explicatii si nu stiu ce as puitea sa ii explic...

Probabil ca acelasi lucru se va intampla si daca sunt pe strada 2 lesbiene care se 'ling'. Eu unul as vedea mai usor sa explic varianta cu lesbienele, decat varianta cu 2 barbati. As fi mai credibil... mai etic, nicidecum.

Oricum nu sunt deranjat de lucrurile care nu ma intereseaza, deci atat timp cat nu ies la tv sau in strada pt. a isi expune ideiile homosexuale, sunt perfect de acord cu ei.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#9
Uneori, mi se pare ca am gust sarat si incep sa ma musc.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#10
(02-17-2012, 12:05 PM)Hegan Wrote: Uneori, mi se pare ca am gust sarat si incep sa ma musc.Haha

Ha?:|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)