Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TESTS OF FIRE, WATER & DARKNESS
(03-24-2012, 12:03 PM)Warhell Wrote: La nimereala? Haha

Da. Grin
Pagina e facuta si veti vedea ce ati ales cand veti termina toti testul. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Ok..deoarece m-am chinuit atat de mult la testul sau..il aleg pe Beliar.
Sup
(03-24-2012, 12:10 PM)Warhell Wrote: Ok..deoarece m-am chinuit atat de mult la testul sau..il aleg pe Beliar.

Ok. Acum il asteptam pe Zamolxis.


Bv. alege si tu zeul care sa te reprezinte.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Devreme ce imi plac expoziile si flacarile il aleg pe Innos.
[Image: 21ozj90.png]
(03-24-2012, 12:14 PM)Bv0595 Wrote: Devreme ce imi plac expoziile si flacarile il aleg pe Innos.

Done.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(03-24-2012, 11:36 AM)Terente Wrote:
(03-24-2012, 11:23 AM)Altair Wrote: De ce nu-mi merge ultimul test?Am scos Proba1.exe dar cand o rulez nu-mi apare nimic.


Nu alegeti inca. Veti primi pm.
Deci mai primim?
Sup
Nu mai primiti. Iesea confuzie mai mult.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Am o problema, am terminat prima proba, uite si poza, dar cum fac sa mio dea pe a doua??

gata am rezolvat
cum dumnezeu trebuie facut rebusul, ca nu reusesc sa ma prind, adica nu ne da niciuun fel de intrebari ci doar niste cuvinte.
Gata am reusit, faza cu banditii si cu Varantu m-a dat pe spateHaha...trebuia tu sa pui din g3, exact ala care nu l-am jucat. Cred ca voi pune un nume la bazaHaha
3. Khorinis 5. Bandits 6. Pirates 9. Varant

Pe verticala 1. Thieves' Guild 2. Swamp camp 4. Water mages 7. Old Camp 8. Onar's farm

Stai asa putin, deci aici, m-am prins cu personajele, la Varant habar nu am, m-am cam prins la restul. Dar la bandits daca nu e Dexter, si nu poate fii el, pai atunci sunt vreo 3 in bandits camp in g2 cu numele din 5 litere, apoi la pirati m-am prins, la water mages tot asa m-am prins desi pot fi 2, in old camp pot fi o gramada cu nume din 5 litere, iar in onar's farm m-am prins iara. Deci, faza e ca pot fii multe combinatii si e destul de grea faza, uite daca nu reusesc in seara asta pot continua maine?


Attached Files Thumbnail(s)
   
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

(03-24-2012, 09:43 PM)Zamolxis1 Wrote: Deci, faza e ca pot fii multe combinatii si e destul de grea faza, uite daca nu reusesc in seara asta pot continua maine?

Desigur.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
terente macar ajutama la faza cu varant ca nu il trec veci asa, dami un indiciu sau ceva. Ca nu am trecut g3 si habar nu am.
continui maine ca ma doare creieru' si sunt si putin obosit dupa ziua de azi.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)