Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TESTS OF FIRE, WATER & DARKNESS
#61
Da nu a zis nimeni cat dureaza ...
Daca eu vreau sa fac water test saptamana viitoare unde e problema?
#62
Ai citit macar o SINGURA DATA acest post? http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...6#pid57196

"DOAR URMATORII USERI"
Sup
#63
Oh god
Cand a scris acea lista killme nu a participat
In loc de acel spoiler cu nimic aci poate sa scrie killme, e moderator poate sa editeze
Show Content
#64
Ok, decizia ramane la Terente.
Sup
#65
Pai atunci de ce nu l-a bagat pe soul of darkness? Nu...asta e daca a avut ghinionul sa vina asa tarziu...asta este...si eu cand am ajuns pe forum, chiar cu o zi inainte se terminase quizul...deci asta e norocul lui.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#66
Pentru ca nu a pus screen la test of fire:p
#67
(03-05-2012, 04:42 PM)Zamolxis1 Wrote: Nu...asta e daca a avut ghinionul sa vina asa tarziu...asta este...si eu cand am ajuns pe forum, chiar cu o zi inainte se terminase quizul...deci asta e norocul lui.

Exact.
Sup
#68
Sincer nu am vrut sa particip l-am facut doar de distractie sa vad cat stiu despre gothic ... crede-am ca si test of darkness ( beliar ) o sa fie postat aici sa-l incerc si ala ... nici nu am citit ca e un concurs la inceput doar acuma am vazutHaha ... deci le-am facut just for fun Grin
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#69
Ca sa va lamuresc Eu nam vrut sa pun screen si carei problema ?Ce credeti ca daca vroiam sa castig si eu "Dar" de la zei puneam screen
si daca e era privigeliat nu ma ajuta la nimic.Cum a zis si Killmee "just for fun" Si gata sa asteptam Testu despre Beliar
#70
Initial am vrut ca aceste teste sa fie facute doar din placere. Dupa aceea am incercat sa-l fac mai interesant cu acea lista si apoi m-am gandit si la premii. Tinde sa-mi para rau ca am avut ideea asta cu premiile. Dar rezolv problema asta cu niste premii care sa 'duca' la suflet. O sa vedeti.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)