Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A new hero is born!
#1

Câştigă încrederea zeilor: AICI

Darul lui Innos:
(necunoscut)


Darul lui Adanos:
(necunoscut)


Darul lui Beliar:
(necunoscut)



  • Lista lui Innos:

    1. Warhell
    2. Bv0595
    3. Bogdan
    4. Zamolxis1
    5. Cryssalis



  • Lista lui Adanos:
    1. Zamolxis1
    2. Warhell
    3. soul of darknes
    4. Bv0595


  • Lista lui Beliar
    1. Warhell
    2. Bv0595
    3. Ryder (from wogames.ro)


Lista eroilor

Primul ales al zeilor, care a dus la bun sfarsit toate testele este: Warhell. Acesta a ales ca sa fie rasplatit de catre Beliar.
Al doilea ales al zeilor este Vlad (aka Bv0595), care si-a ales darul lui Innos.

Un ultim user care poate fi ales este: Zamolxis1, asta daca va termina ultimul test.




Dacă reuşeşti să intrii in lista eroilor, alege un dar de la un zeu şi ţi se va acorda!

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#2
Analizand situatia testelor oferite de zei, doar urmatorii useri mai pot deveni:
"cei alesi". Acestia sunt:

Show Content

Show Content

Show Content

Show Content

Pentru a ajunge cel ales, acestia mentionati mai devreme vor trebui sa indure si sa treaca ultimul test. Cel al lui Beliar.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#3
RASPLATA LUI INNOS

Show Content


RASPLATA LUI ADANOS

Show Content


RASPLATA LUI BELIAR

Show Content

Va multumesc pentru participare.

Premiile se vor acorda in maxim 3 saptamani de la sfarsitul concursului!
Stiti cu totii care zeu ati ales sa va reprezinte, asa ca va dati seama ce ati castigat. Smile

Daca aveti intrebari, intrebati, dar probabil nu va voi raspunde azi.

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#4
Foarte faine premiile, dar nu era vorba ca old rpg 2, primim cu totii intreaga carte?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#5
(03-26-2012, 07:38 PM)Zamolxis1 Wrote: Foarte faine premiile, dar nu era vorba ca old rpg 2, primim cu totii intreaga carte?

Prima data sa fie gata cartea in format electronic... Presimt ca nu va fi prea usor.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#6
Pai si atunci de ce primesc primul capitol in format electronic, daca voi primi cartea???Haha...sau asta e un fel de premiera?Haha...sa nu o iei in nume de rau, ca nu mi-ar placea premiul, ca oricum nu am facut aceste quizuri pentru premii ci pentru distractie. La carte de ce nu ceri ajutorul tuturor membrilor? Si impartim pe capitole?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#7
Se pare ca Beliar a dat cel mai bun premiu. Grin
Ai ales bine premile..chiar ma gandeam ce va fi, nu m-am asteptat nici o clipa la asta. Smile
Sup
#8
(03-26-2012, 08:28 PM)Warhell Wrote: Ai ales bine premile..chiar ma gandeam ce va fi, nu m-am asteptat nici o clipa la asta. Smile

Am zis ca premiile sunt gandite in asa fel in cat sa atace 'sufletul'. Si ce alta cale mai buna decat aceea de a promova creatiile proprii ale castigatorilor?

----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#9
Mi-a anulat intr-un mod indirect castigul unei probe si acum asteptam de o luna rezultatele la o alta proba... Nu vreau sa-l jignesc, dar sincer nu prea stie omu' ce vrea... Din pct. de vedere al timpului liber sunt sigur ca am la fel de mult ca el... Dar macar ma tin de promisiuni si nu imi arat superioritatea fata de participanti prin metode ca ale lui... Nu zic chill unui concurent, doar pentru ca stiu ca nu ma pot tine de promisiuni.

Despre cine e vorba aici? La faza asta te-ai referit indirect la mine, sincer nu ma intereseaza ce premiu imi dai, si nu am facut acel quiz pentru un premiu anume, pentru ca daca era pentru un premiu nu mai avea niciun farmec. Ci pur si simplu l-am facut din curiozitate, la faza cu cartea doar am intrebat ca sa stiu si eu acest lucru. Ma rog.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#10
E vorba de Glumetzu de pe wogamesHaha


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)