Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum sa faci felul la Orci
#1
Smile 
Am instlat patchul 1.6 la gothic 3 si mam dus sa omor niste orci..de fapt era o misiune din reddock...mam dus la cea dintre ardea si reddock..iam pus la pamant dar intrun fel sunt numai "lesinati"
cum le bagi sabia in gat cat sunt aruncati pe jos????ca altfel se ridica si parca nus a intamplat nimic..in gothic 2 parca era w,a/d + click_stanga dar in gothic 3 am incercat si nu am reusit
replyReply
#2
Ti click dreapta si ti apasat celelalt click mult...o sa vezi ca baga sabia in ei...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#3
Asa cum a zis Filip sau tragi in ei cu arcul/arbaleta/fireball
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#4
cu sabia e mai clasic chiar daca e mult prea usor..mie imi mai place cu arcul pt ca atunci cand mor ei cad si se vad sagetile in ei..mai ales in cap Grin
replyReply
#5
Si eu am avut problema asta nu puteam sa ucid orciile alea dar lam luat pe Cooper(rebelul cu care te lupti in arena si te ajuta), eu ii bateam cand le mai ramanea putina viata il lasam putina viata i ucidea el.
I'm back=)):hi
replyReply
#6
O metoda buna de a omori multi orci deodata e sa iei o haldberd sau alta arma lunga si daca lovesti in continuu in toate directile (ca apucatu' Grin ), orcii nu reusesc sa te atinga, dar tu reusesti Wink
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
Asa omoram io cand eram mai noob in G3...acum pot sa omor fara probleme 1 sau 2 elite warior(sau cum se numesc) cu 1h...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#8
Da dar orcii sunt mult prea usor de invins.Parca ar fi Goblini sin G2HahaLOLDar macar sunt mai asemanatori cu oameni chiar daca ce ma motiva pe mine sa ii omor in G2 era ca erau niste pocitanii urate si scarboase.
replyReply
#9
Nu numai ca arata mai bine dar shtiu si sa vorbeasca engleza.In G! numai urshak vorbea engleza si nu prea bine,in gothic2 il gaseai si acolo vorbea dastul da bine engleza dar numai el shtia si in G3 toti orcii shtiu x)
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#10
Dar tot e tare faza cand ii spui la un orc"Youre not the brightest one are you ?"
Si orcu rasp"You need a torch Morra?" =))

Nu mai stiu exact unde se afla si ce nume are dar am ras destul pe faza asta.

Chiar dak stiu engleza nu inseamna ca is mai destepti .
Always fight against evil, even if it leads to youre death.
We should meet the enemies of god.
He who fears of being conquered is sure of defeat.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)