Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caracteristicile personajelor
#21
Hmmm, totusi daca iti pui patchul 1.6 parca se repara cateva bug-uri enervante: Poti invata de la Diego toate skillurile de Theif (in afara de Knock si Kill). Pe langa asta, aproape toti prietenii, in afara de Lee sunt foarte folositori cand ai nevoie sa te lupti cu niste orci, animale etc, plus ca patch-ul ii face sa moara mult mai greu cand sunt atacati.
replyReply
#22
pana au scos ei patchul ala am terminat jocul de 2 ori Haha acum mi-am cam pierdut interesul in gothic 3
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#23
Bine, si eu il terminasem de 3 ori deja si l-am mai jucat inca de vreo 3 ori de atunci, acum il joc a 4-a oara cu patch... da, stiu, sunt disperat de Gothic Haha.
replyReply
#24
eu joc gothic 2 pentru a 9a oara ... sunt perfect ;Wink Haha hmm , la gothic 3 am cam dat de cap la toate, arme, vraji, scuturi, special chests, pure magic ore weapons ... ce-ar mai fi? lvl 80 , dar e cam desirat jocul in comp cu g2 , cred ca de-asta astept risen & arcania poate om avea noroc de ceva frumos
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#25
Uite, m-am urcat pe munte si in directia aceea ar trebui sa fie Varantul, dar nu e nimicHaha.


Attached Files Thumbnail(s)
   
replyReply
#26
ma tu chiar joci forsaken gods??? Haha eu l'am sters in dupa 10 min hai 20 cat mi'a luat saajung in trelis
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply
#27
poate vrea sa il termine...poate vrea sa afle povestea...poate vrea sa se laude aici ca o terminat Gothic 3 Forsaken Gods in ciuda bug-urilor=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)