Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caracteristicile personajelor
#11
Diego in Gothic 2 nu este schimbat la aspect. Ii este schimbata vocea. Pare mai batran dupa voce.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#12
Io am observat la Gorn ca si-a pus cercel =))si ca iau scos coada lu erou Sad(((( asta a fost cea mai mare prostie Sad(
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#13
Eu am observat ceva ultra nou si ma inspaimanta ca orcii sa vorbeasca. Care in gothic 1 sau 2 sareau ca flamanzi sa te omoare si aproape niciunu decat in gothic1- Urk-Shark,Tarrok,si gothic 2- un Warlorl si cred ca si capitanul orcilor. Si acuma in gothic 3 Vorbesc mai bine decat oameni :|. Mam speriat prima data Smile. Si au voce aiurea :|
replyReply
#14
si eu prima data cand am vazut orcii intr-o tabara, imi pregateam sabia, si tot ma apropiam de ei si vedeam ca nu ma ataca =)) nu stiam ce-i cu ei =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#15
da io stiam dinainte ca orcii o sa vorbeasca in gothic Haha =)) Tongue
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#16
tu stiai prea multe =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#17
fata da tn =))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#18
=)) varza esti ma! =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#19
Eu stiam...am citit review-ul din revista level inainte sa joc gohitc3...
ba chiar inainte sa imi iau RAM-i=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#20
gothic 2 > gothic 3 , in g3 toate caracterele sunt cam de umplutura, doar xardas este mai puternic decatt ceilalti intalniti in jocurile anterioare, de altfel el este singurul care are o contributie majora in questul principal... Lares e in geldern te invata cums a furi mai bine si iti da un quest, pe gorn il tine ocupat un zombii in gotha, cand tu bati restul, Lee vrea doar revansa, Lester e degeaba, i'am luat cheia de la lvl 3 sa fac xp Haha , diego era cel mai bun in g2 cu arcul in g3 nu ein stare sa omoare un sacal... a si mai emilten care evident, nu te ajuta la nimic ... are un pocal de foc ... wow il batti si il iei ... deci toti cei mentionati sunt doar ca sa'ti readuca aminte de gothic 1,2... ar mai fii magicienii din desert ... ei macar sunt in stare sa omoare singuri un sandcrawler , ah da si angar care are armura deorc, dar cade dintr'un power shot si inca 3-4 lovituri .... astia cred ca sunt toti ...
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)