Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Concurs de Look!
#1
Lume, lume! Staff-ul worldofgothic.org va prezinta un nou concurs: de data aceasta, unul de Look!

Aveti la dispozitie cateva saptamani pentru a demonstra cat de stilate pot fi conturile voastre (aici ma refer, in special, la semnaturi si avatare). :-Oki-:
Juriul va fi constituit din noi, staff-ul forumului, care, va anunta inca de pe-acum, ca vor fi mai multi castigatori, si, bineinteles, mai multe premii.

Sa vedem...

Locul I: +3 puncte de reputatie (de asemenea, i se va acorda si rangul de Dragon Hunter, in caz ca nu il are);
Locul II: +2 puncte de reputatie;
Locul III:
+1 punct de reputatie.

Insa, sunt trei reguli simple ce trebuie respectate:

- Avatarele si/sau semnaturile sa nu fie preluate din galeria noastra, ci de pe Internet (sau chiar facute de voi, insa nu este obligatoriu);
- Incercati, de asemenea, sa respectati si regulile forumului (in special, scrisul corect) - acest lucru va poate urca mai sus; :-Oki-:
- Semnaturile ar trebui sa fie construite din imagini.

Sunteti gata de concurs? Sa-i dam bataie!
#2
Pot lua de pe ImageShack?
#3
Imageshack e loc unde pui poze...nu are nicio legatura.
#4
Poti sa uploadezi o poza (nu foarte mare) pe imageshack si sa o bagi la semnatura. Deci da, poti sa te folosesti de el (de imageshack Tongue)
[Image: bannersigmi2.jpg]
#5
Va convine?Grin
#6
Cum sa nu? De-abia astept sa anuntam castigatorii! Dar mai prelungim putin, ca toata lumea sa fie gata. :-Oki-:
#7
Eu nu cred ca-l mai modific, oricum doar bamfy e singurul rival demn in concurs.
#8
[Image: bamfy_ava.jpg]

[Image: bamfy.jpg][/QUOTE]

sa raman cu barcutaGrin sau cu printul?
#9
Parerea mea e ca, Printul e mai mijto.
#10
Echipa worldofgothic.org va anunta ca minunatul nostru Concurs de Look a luat sfarsit!!!
Acestia sunt castigatorii:

Locul I: Bamfy;
Locul II: Bechristian95;
Locul III: Razvyrap.
Iar acum, deoarece castigatorii au fost anuntati, iar premiile acordate, thread-ul se inchide. Va multumim ca ati participat la acest concurs, si va asteptam cu mare placere la urmatorul! :-Oki-:


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Exclamation [CONCURS] - WorldOfGothic- 2011 Szekemri 60 19,498 04-28-2011, 04:52 PM
Last Post: Carnage
  [CONCURS] Quiz! - Intrebari Gothic Edg 9 2,363 08-06-2009, 08:20 AM
Last Post: Andrey
  Concurs de look! Edg 37 8,233 08-02-2009, 11:03 AM
Last Post: Edg

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)