Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buna tuturor
#1
Ah crede-am ca am facut un thread cu asta cand mi-am facut accountu in fine
Nume: Bordean Florin
Varsta: 18 ani
Localitate: Ludus jud. Mures

N-am aflat de Gothic de la nimeni doar i-am vazut imaginea de pe DVD si l-am cumparat ( ciudat nuh ?) oricum am stiut ca o sa-mi placa Grin

Unele chestii despre mine ... Well ... Majoritatea ma considera ateu din cauza ca am zis ca nu cred in nimic pana ce nu vad sau nu este demonstrat asta include si "divinitatea" care se pare a fi o nascocire de a conduce omenirea ( de ce ? daca chiar va intereseaza ati putea intreba ).

Daca m-ai aveti alte intrebari sunt dispus sa raspund la absolut orice intrebare. Grin

Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#2
Bun venit in comunitate
Ce hoby-uri ai ?
#3
Salut, Florin. Smile ... Ateu, huh? Mie mi se pare ca esti agnostic, dar oricum nu e prea frumos din partea mea sa o dau in offtopic aici, exista un thread despre religie, unde, daca esti de acord, am putea avea unele discutii destul de interesante. (P.S. I'm a Christian Grin). Aaa si... bine ai venit pe WoG. Smile
#4
Sper sa ai o sedere cat mai lunga.

Iti place istoria?
Sup
#5
(03-04-2012, 08:50 PM)soul of darknes Wrote: Bun venit in comunitate
Ce hoby-uri ai ?

Pai Basket dar nu pot practica pentru ca am probleme cardiace si programming ( la unele jocuri online )

(03-04-2012, 08:56 PM)Kristi Wrote: Salut, Florin. Smile ... Ateu, huh? Mie mi se pare ca esti agnostic, dar oricum nu e prea frumos din partea mea sa o dau in offtopic aici, exista un thread despre religie, unde, daca esti de acord, am putea avea unele discutii destul de interesante. (P.S. I'm a Christian Grin). Aaa si... bine ai venit pe WoG. Smile

O sa verific cu toate ca sunt de parere ca religia e doar o alta cale de a conduce asupra oamenilor

(03-04-2012, 09:38 PM)Warhell Wrote: Sper sa ai o sedere cat mai lunga.

Iti place istoria?

Da imi place istoria dar sunt pasionat doar de istoria antica si mai mult a egiptului antic
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#6
(03-04-2012, 10:32 PM)Killmee Wrote: O sa verific cu toate ca sunt de parere ca religia e doar o alta cale de a conduce asupra oamenilor

Avem ceva in comun Grin.

Dar problemele cardiace de cand le ai?
Sup
#7
(03-04-2012, 10:50 PM)Warhell Wrote:
(03-04-2012, 10:32 PM)Killmee Wrote: O sa verific cu toate ca sunt de parere ca religia e doar o alta cale de a conduce asupra oamenilor

Avem ceva in comun Grin.

Dar problemele cardiace de cand le ai?

De la nastere doar ca nu s-au simtit pana acuma 2 ani cand am fost nevoit sa renunt la multe

Eh, ai ceva in comun cu un coleg cu care ma inteleg bine ... ma refer fan "nazi"
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.
#8
Bine ai venit, Killmee. Sper sa-ti placa pe aici si sa ajuti comunitatea sa creasca.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#9
Bun venit pretenaş,
Şădere lungă..
#10
Thanks ....
OFF: hmm cine s-a jucat Arcania : Gothic 4 PM va rog vreau sa intreb ceva Grin
Think of it as it is not how you want it to be. "Immortality" is the afterlife so just think of "immortality" as "dead" itself.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Buna! naidut_ioan 21 7,983 08-26-2013, 11:08 AM
Last Post: Szekemri
  Buna seara! lpalin 11 3,689 05-28-2013, 02:04 PM
Last Post: Hegan
  Salutare Tuturor! alexsizz 8 2,824 02-18-2013, 03:53 PM
Last Post: Warhell
  Buna! Dante 15 4,826 11-29-2011, 08:06 PM
Last Post: Carnage
  Buna Ziua! Raducu' 14 4,913 07-12-2011, 07:09 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)