Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cea mai frumoasa amintire!
#1
Care este ce mai frumoasa amintire pe care o aveti din G1?
A mea cand am devenit Guard, am sarit in sus de fericire, eram super fericit.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#2
Wow, cate amintiri am si eu...
Mie mi-a placut dupa ce am omorat-o pe Minecrawler Queen si toti imi multumeau si apoi cand m-am dus la Corristo sa ma fac Fire Magician.
replyReply
#3
Pai sunt atatea amintiri incat nu prea ai cum sa alegi care e cea mai buna.
Totusi, ce as considera eu ca cea mai placuta amintire este cea in care il intalnesti pentru prima oara pe Xardas.
replyReply
#4
Lol! Mie mi s-a parut un moment cam infricosator cand l-am intalnit pe Xardas. Un alt moment frumos a fost, in schimb, cand l-am intalnit pe Ur-Shak, in Citadel. (Chiar daca zgomotul de fond nu era prea placut...)
replyReply
#5
Hmm, vremurile bune. Si ce mi-a placut a fost ca am putut sa ma razbun pe toti, l-am omorat pe Gomez, pe Ore Barons si restu' guards-ilor nenorociti, nu dau nume (Bullit).
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#6
Cand am busit mormanul de ore de la magicieni/am transferat puterea in sabie Haha. Genial ... si ce zambet Haha.
replyReply
#7
Si de atunci Saturas nu te mai are la inima Haha,
Dar faza cu transferul de putere era "VERY VERY IMPORTANT" ceea ce se pare ca el nu a inteles.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#8
"Killer-eala" Sleeper-ului. Mi-a placut momentul asta pentru ca am jucat cu scopul asta, sa ucid Sleeper-ul.
replyReply
#9
Eu as fi vrut sa dau cu sabia si cu magii in el mai mult. Sa ma descarc pe el Haha
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#10
Cel mai bine m-am simtit atunci cand l-am omorit pe Bullit, fiindca era foarte antipatic si increzut. M-am luptat cu el cand eram magician si nici nu m-a atins. Cine rade la urma rade mai bine !

Si mi-a mai placut ceva enorm in Gothic 1 ... cand il intalnesc pe Lee pe pod ,iar el sta cu fata spre rice field si incepe sa-mi povesteasca despre viata lui si cum a ajuns in colonie. Pacat ca in gothic 3 razbunarea lui nu a fost chiar cum ma asteptam Sad.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic II: Cea mai frumoasa amintire din G2 Ducipal 36 9,932 08-01-2009, 03:35 PM
Last Post: crawler[ro]

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)