Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Help
#1
Am observat ca nu este un thread ca acesta.Deci daca cineva are nevoie de ajutor sa zica aici.De exemplu daca nu stii sa pui o imagine la semnatura,sa faci un citat,etc. spune si te vom ajuta daca putem.
replyReply
#2
Haha...mai bine sa fie thread de ajutor la mod general. Adica spre exemplu: Off, nu stiu cum sa reinstalez winampul, ce sa fac?
Chestii deastea, nu numai de forum.
replyReply
#3
La asta ma gandeam.Dora nu era sa pun tot la exemple.
replyReply
#4
Hey, am eu nevoie de ajutor. Cum pun o imagine la post?. De exemplu vreau sa va arat o imagine din gothic. Cum o pun la post?
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#5
Pai, este usor. Pui [img], urmat de link-ul imaginii, si apoi de [/img]. Ar trebui sa arate cam asa: [img]link[/img]. Wink
replyReply
#6
Daca ai probleme iau cu imageshack si copiaza un link de acolo.Normal iti da 4.Ial pe primul pt. forum.(ceva cu link)La avatar nu este nevoie. Pui numa link, chiar daca cred ca stii deja asta.
replyReply
#7
Cuum fac avatarul mai mic?
replyReply
#8
Daca iti apare extensia dupa el (X.bmp, X.png etc, schimba in X.jpg), sau cauta pe net programul "Image converter".
Daca nu reusesti, pune-l aici ca il fac euSmile
replyReply
#9
sau poti face in photoshop la image size
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#10
Stie careva cum pot sa schimb imaginea de fundal de la inceputul jocului (G1 sau G2)? sau imaginea de la save game sau load game?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)