Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General Help
#11
Prin moding Wink schimbi acea textura!
replyReply
#12
Cum, ... mai exact? Grin
replyReply
#13
Am observat ca HTML e off pe forumu' asta adica nu pot sa-mi centrez semnatura pe mijloc in tagulrile [center] [/center], n-am gasit nici la setari sa pot schimba deci ma gandesc ca e ceva generalizat ca toti userii sa nu poata utiliza HTML. Am I right? Vor cei din staff sa puna functia HTML on?
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#14
ba poti. chiar daca html code este off, poti sa-ti centrezi imaginea si toate cele. gasesti pe acolo la un post sau la ceva, pe langa culori... la mine imaginea e centrata...
pui inainte de toate [align=center]. si la sfarsit dai sus 'close tags' [daca te referi la semnatura]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#15
It work's :d, uitasem de [align=center], thx for help.
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#16
cu placere Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#17
http://hem.passagen.se/wow08/illidan.jpg cum se pune imaginea la semnatura Haha de ex asta Haha
replyReply
#18
uite-l pe ahile =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#19
Ce aiurea in threadu' discutii zilnice imi apare ca ultima postare e facuta de userul ufy, pe cand intru in thread ultima postare e facuta de bechristian95.
Am intrat pe profilul lui ufy la find all posts si acolo apare un reply la Discutii zilnice numai ca postarea nu poate fi vizualizata in sensul ca ma retrimite la prima pagina a threadului.
Bun acum am sa incerc un offtopic sa vad daca inainte sa postez eu postarea lui va fi afisata.

edit: Lol abia dupa ce am postat am putut vizualiza ultima postare a lui ufy in discutii zilnice. Oftopicul a fost sters si am revenit la problema principala. Ma rog nu-i cine stie ce.
[Image: luisroyo2.png]
Embrace death as is the key to understand life.
replyReply
#20
Daca dadeai un refresh aparea postul lui ufy. Wink
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)