Poll: Sunteti de acord cu ideea mea?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
93.33%
28 93.33%
Nu
6.67%
2 6.67%
Total 30 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O idee
#1
Mo venit mie o idee geniala (cel putin asa cred euTongue)...
Deci...daca tot avem ore(cristale)...de ce sa nu punem si rangurile ca in G1...deci...la 50 posturi sa fi Digger...la 125 sau 150 de posturi sa fi...adica sa alegi sa fi Rogue, Shadow sau Novice...la 250 posturi sa alegi sa fi Guard, Mag, Mercenar sau Templier...si staffu' sa fie Ore Baron...la moderatori mam gandit sa fie Wather Mage...sau Necromancer...
Ce ziceti...sunteti de acord cu ideea?
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#2
Ar fi buna ideea cu mai multe ranguri, dar posibilitatile sa fie aceleasi. Si de exemplu la 250 de posturi sa-ti poti alege ce vrei sa fii, adica uni poate vor sa fie mercenari, altii guard. Oricum ii buna ideea.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#3
Mie imi place ideea ta... acum sa vorbesc cu Dorin si Di3go sau sa-si spuna parerea aici.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#4
Eu zic la admini si la moderatori sa fie lasat custom statusul, sa-si puna ce vor.
Si idee de statusuri:
0 posts = Begginer
1 - 100 posts = Digger/Farmer/Scraper/Novice
100 - 250 posts = Shadow/Rogue/Important novice
250 - 1000 posts = Guard/Mercenary/Templar
1000 - infinit posts = Ore Baron/Water Mage/Guru
replyReply
#5
mie imi place ideea ta dar daca se poate as vrea sa fiu paladin:-D-:

dar banuiesc ca daca mai puneti guilduri din g2 o sa fie si mai mare dezordineaSad
replyReply
#6
Mi-a mai venit o idee...pentru 0-50 posturi sa fie simplu...convict...adica...proaspat aruncat in bariera=nou venit pe forum...:-d-:
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#7
Buna idee! Din partea mea, ai +1 rep. :-Oki-:

Pai, de fapt, toti cei aruncati in Bariera sunt Diggeri, inca de la inceput. Acesta ar putea fi rangul noilor membri, de la 0 la 50 de posturi. De la 50 incolo, ar putea sa isi aleaga intre Shadow, Rogue sau Novice, pentru ca la 250 sa poata fi Guard, Mercenary sau Templar, iar la 500 de posturi, Fire Magician, Water Magician sau Guru. Si, in ultimul rand, cei cu peste 1000 de posturi vor primi ranguri cu adevarat speciale, cum ar fi Ore Baron sau Necromancer. Iar cum a zis si Helper, Staff-ul sa aiba ce vrea el. :-Oki-:
replyReply
#8
Pai si o sa faceti asta sau nu?
Si se poate alege intre mai multe ranguri? Si daca da, atunci cum?
replyReply
#9
Mai este multe pana se termina.Ca sa fie fain ar trebui sa se faca insigne pt. fiecare.
replyReply
#10
LOL, mai este multe? ... Mai sunt multe ba!
Insigne adica sa fie cum e la Dragon Hunter? Ar fi interesant, si cred ca se si poate!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  O alta idee Andrey 12 4,208 07-04-2009, 09:24 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)