Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detinatorul dealului.
#1
Am vazut joculetul acesta si in alta parte si mam gandit sa il fac si aici.

Cam despre asta e vorba:

Este un deal si jucatorii incearca sa-l castige.
De exemplu:
Eu detin dealul dar hai sa zicem ca vine un user si spune:Trimit 3 bombe atomice si iti distrug dealul.Dupa aceea il construiesc din nou si il fac dealul meuTongue.Urmatorul user poate zice ca o trimit pe nevastamea sa te seduca si cat este la plimbare cu tine eu cuceresc dealul....etc.(Folositiva imaginatia)

Ca stim cui sa-i tabacim fundul detinatorul dupa a cucerit dealul zice 'Dealul meu'.
#2
Ii trag o sageata in cap lui bechris si se rostogoleste pana jos. E dealul meu.
#3
Trimit caini turbati sus pe deal sa-l manance pe Helper. Dealul meu.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#4
Il chem pe Xardas sa te teleporteze in Khorinis..lol.Dealul meu.
#5
il chem pe Milten sa iti dea foc . Dealul meu Tongue
#6
Vin noaptea cand dormi pe deal, te leg de un bolovan si-ti dau drumul sa te rostogolesti la vale. Dealul meu.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#7
Arunc cu un Nokia 5110 dupa tine care iti sparge capul. Dealul meu.
#8
Ma fac spion si te anesteziez. Dealul meu.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#9
Folosesc un scroll ce lam gasit prin Irdorath care aduce din regatul lui Beliar cei 4 dragoni elementari(reinviati) si 100000 de orci.Inca 1000 demon lorzi si 50 de demoni sub comanda fiecarui demon lord.Pe langa orcii aia ce se impart cam 1000 de orci sub comanda a cate unui Colonel Orc deci ce inseamna cam 100 de coloneli.Seful ce stapaneste cei 4 dragoni ce la randul lor stapanesc armata de orci & demoni sunt eu si detin Claw of Beliar.Dupa ce am distrus tot ce este pe deal si miam construit regatul totul este ca la mama acasa.In varful dalului miam construi un castel asemanator ca cel din VoM numai ca este mai 'orcesc'.Mai am si Eye of Power ce lam gasit in cufarul Dark-mage-ului in Irdorath.Cum totul este in ordine pe deal la mine acum vorbesc pe mess cu Bush care detine Eye of Innos si Wrath of Innos,amenintandune reciproc.Inr st miam facut cateva ferme de Snnaperi. LOL

Dealul meu!
#10
Te pun sa mananci ce ai scris. Pentru ca ai scris mult ai mult de mancat si te sufoci. Dealul meu!


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile Detinatorul dealului 2 Raven 801 137,218 02-25-2013, 10:42 PM
Last Post: ThePaladinHero

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)