Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joc cu misiuni
#1
Mam gandit sa fac un joculet.

Este vorba despre misiunile din Gothic 1 & 2 (Gothic 3 sunt prea multe misiuni si nu lau jucat multe persoane sau cel putin nu au terminat toate misiunile).O persoana zice o misiune din Gothic 1 & 2 si zice in ce capitol este si cine tio da si unde se afla NPC-ul respectiv.Dupa aceea urmatoarea persoana zice cum se rezolva misiunea.Dupa aceea zice si el o misiune.

Incep eu, cu ceva mai usor, pentru incalzire.

In primul capitol din Gothic II, cand trebuie sa intrii in Khorinis.Misiunea mi se pare ca incepe automat cand zice Maleth ca la cum arati nu te lasa garzile sa intrii.
replyReply
#2
Pai faci questurile lu farmeru sef si te lasa sa te duci la cufar si sa iei armura da farmer si te lasa
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#3
ce tre sa faci ca sa iei dark cloak sau cum ii zicea la q da iti zicea pyrokar ca iti trebe un dark cloak pt numai stiu ce?Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#4
Alexbaros, poti sa fi putin mai explicit, te rogGrin
replyReply
#5
Nuj questu nu lam facut cu dark cloack. Din cate stiu Seekeri au dark cloack daca va referiti la gothic 1 si 2. Si Xardas are Robe of the dark Arts. Nuj questu explicane te rog AlexBaros
replyReply
#6
laso in garla mai bn puneti alta intrebare ca am o sila in mn si plictiseala da imi e sila sa mai scriu :|
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#7
We're done with it!

Nagur, un membru al organizatiei hotilor din Khorinis iti propune sa ii aduci pachetul, pe care Akil il pregateste pentru Baltram. Cum indeplinesti aceasta misiune?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)