Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Invocatia lui Y'Berion
#1
De ce a murit Y'Berion dupa invocatie?
replyReply
#2
el a avut aceea viziune cu sleeper si puterea lui sleeper l-a doborat...
[o sa observi ca daca te teleportezi direct in swamp camp si daca te uiti la y'berion, o sa-l vezi ca si cum ar fi avut vraja de sleep Haha adica apare porcaria aia deasupra capului, se scarpina la ochi, si apoi adoarme... ma rog. asta e bug Haha]
si angar te-a trimis atunci sa iei ierburile din mlastina. dar chiar daca i le-a dat lui y'berion, el era deja mort...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
poi cine s-a apropiat de sleeper in cap 6 a vazut ca sleeper ca te adoarme...si Y'Berion sa apropiat de sleeper prea mult...dar cu mintea..si a adormit apoi a muritGrin...asta cred ca ar fi explicatia
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
Cam asa ar fi, doar ca pentru el a fost asa puternica magia ca l-a 'adormit' de tot, magia 'Sleep' are probabil scopul sa il faca pe un om sa se simta foarte obosit pentru un moment, dar pe Y'Berrion, dupa cum am zis, l-a epuizat prea tare.
replyReply
#5
si a dat coltu [ca sa ajunga la alimentara]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#6
Eu cred ca puterea lui Sleeper a fost prea mare pentru el, si (dupa cum se vede) s-a cam dus ...=))
replyReply
#7
Nu inteleg de ce sa lase Sleeper ca liderul spiritual al taberei ce-l slujea sa moara? Poate pentru ca Y'Berion banuia ca Sleeper o sa-i duca la osanda? Pentru Sleeper, Cor Kalom era un fanatic mai potrivit pentru actiunile sale.
replyReply
#8
poate pt ca Y'Berion vroia sa-l trezeasca pe Sleeper din somn.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)