Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La ce nivel ai terminat primu capitol
#1
Deci titlu spune tot.Spuneti la ce nivel ati terminat primu capitol.Eu eram level 6 si aveam battle sword ca arma(furata bineinteles) si armura mare da digger (si asta tot furata)Grin
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#2
pai eram lvl 5 pentru ca stiu ca m-am chinuit sa fac lvl 5 ca altfel nu ma accepta in tabara Haha
aveam o arma cumparata din old camp, nu mai stiu. si digger's trouses Haha si ma rog... apoi shadow dress...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
Eu, deobicei, aveam peste level 5 (ca sa ma pot alatura unei tabere). Dar acum cand am inceput Gothic 1 din nou (cu Dark Mysteries instalat) cred ca eram pe la nivelul 15 (aproximativ), deoarece incercam sa ma alatur Garzilor Minei (sau cum ii cheama Grin). Imi dadea Kazzimir misiunea sa gasesc cuibul minecrawler-ii. Dar nu puteam sa vorbesc cu Ian si Asghan despre asta, ca sa ma lase sa trec de poarta aia dupa care se afla multi minecrawler. Pe urma am aflat ca pot fi in acelasi timp si Garda in Mina si alt guild (de exemplu, mercenar).
replyReply
#4
io am fost level 23 =)))) la dm nu mint=)))) am omorat toti orcii la capitolul 1 Haha)=))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#5
pai la inceput am urcat sus si am luat rusty sword-u si am macelarit ce era pe acolo...dupa aia am coborat si am luat old sword...am mai omorat cate ceva...si in final mi-am facut crude sword in old camp...in general il termin la lvl 6...tot jocul l-am terminat la lvl 35...Smile
replyReply
#6
pai ai uitat sa zici despre dark mysteries Grin eh lasa ca merge si la gothic1 Grin da data aviatoare sa ziceti la dark mysteries Smile
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#7
Eu am terminat capitolu 1 la lv 5 stiu ca mam chinuit fff mult ca sa ma alatur unei tabere
replyReply
#8
Eu am terminat Capitolul 1 la level 5.Aveam arumra grea de miner si Sabie Larga Ruginita de 64 dmg de la Stone.
replyReply
#9
Yo am terminat Capitolu 1 la level 5 si aveam armura grea de gardian si sabia lui scar
replyReply
#10
Eu am terminat capitolul unu la lvl 5 sau 6 si numi puneam niciun skill point pentru vroiam de fiecare data sa fiu mag Grin era cam greau de jucat
asa fara o sabie adecvata .........imi amintesc ca dadeam multe sageti intrun minecrawler si stateam de la distanta.........ce ma mai chinuiam Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  A terminat cineva Gothic:Dark Mysteries HeRoNaMeLeSs 3 1,508 03-03-2013, 02:20 AM
Last Post: HeRoNaMeLeSs
  Gothic II: La ce level ati terminat? Raducu' 23 5,854 06-02-2009, 08:16 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)