Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce este cu subforumul "Proiecte in desfasurare"?
#11
Bineinteles ca stiu. Insa o traducere pentru acel joc ar fi un lucru interesant. Si, oricum, socotesc c-ar fi pacat ca Gothic III sa ramana netradus, in conditiile in conditiile in care va exista o traducere pentru primele doua jocuri.
replyReply
#12
Acum vom vedea, poate se formeaza o alta echipa, ar fi oricum destul de greu, dar in cazul in care se va incepe, eu cred ca voi participa. Cred ca ar fi mai placuta traducerea la Gothic 3, aici sunt multe dialoguri plictisitoare (cele din NotR in special)... Dar acum sa o terminam pe aceasta. Si nu stiu, depinde de cum se va lucra, nu putem spune neaparat iulie, daca ar fi sa lucram ca acum, probabil la inceputul lui august, dar de vreme ce vine vacanta nu putem sti...
replyReply
#13
Umm, totusi, care este rostul thread-urilor in care nu toti utilizatorii pot intra? WoG.org nu este un forum de proportii mari, cu o gramada de utilizatori, deci, dupa parerea mea, nu are rost ca acele thread-uri sa fie interzise pentru majoritatea utilizatorilor. Mai bine ar fi ca setarea aceasta sa existe doar pentru guests.
replyReply
#14
nu are rost, si acolo dezbatem subiectele din traducerea g2.
parca mai vad ca mai intra vreo unu acolo si vorbeste aiurea. ca sa nu ma exprim vulgar.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#15
Oh, inteleg, asta este o masura de precautie impotriva utilizatorilor noi, care nu sunt inca acomodati cu regulile si structura forumului (insa nu toti sunt asa). Dar utilizatorii vechi, care au contribuit foarte mult la dezvoltarea forumului? (E.g. eu - nu ca vreau sa ma dau mare, but just look at my postcount.) xD
replyReply
#16
dar chiar nu ar avea rost Haha
vrei sa citesti zilnic acolo sa vezi ce urmeaza sa traducem, sau ce? Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#17
De ce nu? xD
replyReply
#18
Sper sa terminati repede acest proiect ....debeia astept ca sa ma apuc de Gothic II..
replyReply
#19
mai avem putin de munca, dar parerea mea e ca am lucrat foarte repede... ne stabilisem termen de terminare undeva pe la jumatatea lui iulie dar am facut mai mult de 50% din joc...
acum sa vedem ca nu prea mai avem forta de munca... avem 3 oameni care lucreaza la scripturi si 1 care le verifica... dar nu avem nevoie de o echipa mai mare ca apoi ne incurcam...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#20
Deci pe undeva la inceputul luni iulie o sa ne putem bucura de Gothic II in rom GrinGrinGrin
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)