Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hearts of Iron 2
#21
si a doua Stiu melodia e de la Raw vs Smackdown 2007 dar nu stiu cum se numeste
replyReply
#22
@Roby: Globus-Take me away.
@Soul: Three Days Grace-Riot

Jucam jocul ala la greu...pe PS2.
Sup
replyReply
#23
Mersi,Smile
replyReply
#24
Reusim sa ii batem pe rusi si in Darkest Hour (mult mai usor)...
Caderea Moscovei si rusii sunt incercuiti in continuare in Polonia si Belarus.

Partea a 5-a (DK):
Sup
replyReply
#25
Dupa capitularea Rusiei, USA decide sa nu mai intre in razboi, iar multe tari aliate se decid sa iasa din razboi (sau sa intoarca armele).

Imperiul Unit vazand ca nu mai are aliati si ca germanii au ajuns la portile Londrei se decide sa capituleze, iar razboiul ia sfarsit.

Imi cer scuze ca n-am facut poze, eram prea atent la joc si am uitat, oricum nu e o pierdere prea mare aici Haha.

Am sa incep o campanie cu Romania cu ajutorul modului Modern Days (pentru Hoi de data asta).
Si am sa continui campania cu Romania in Darkest Hour..
Multi m-au sfatuit (de pe paradoxplaza) sa eliberez Ukraina, sa o fac satelit pentru ca o s'o pierd in fata austriecilor..dar n-am sa fac asta, daca incearca sa se atinga de teritoriul meu cucerit, direct razboi.
Sup
replyReply
#26
Am inceput campania..
Reunim Romania Mare, parasim Uniunea Europeana si formam "Hexagonul" (Bucuresti-Ankara-Tripoli-Minsk-Oslo).


Sup
replyReply
#27
Romania mare este formata si in Darkest Hour, doar ca aici este mult mai mare decat cea din 1918.

Caderea Rusiei si a bolsevicilor:

Sup
replyReply
#28
Primul razboi mondial se sfarseste cu victoria Puterilor Centrale.

Sup
replyReply
#29
Aliati noi si inceperea razboiului civil ucrainean, unde cu siguranta a intervenit si Hexagonul.
Partea a 2-a:
Sup
replyReply
#30
In urma unui vot pe Paradoxplaza, am decis sa incep o campanie cu Franta in 1936 in Darkest Hour...
Am de gand sa duc mai departe mostenirea lui Napoleon Bonaparte si a lui Napoleon al treilea, cu cel de-al trelea Imperiu Francez..

Prima parte:
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)