Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
It's a brand new day
#61
Eu, Warhell, Kristi avem 16 ani...apropo de varsta. Dar cred ca ne punem cam multe probleme pentru varsta noastraHaha. Sper sa aveti cu totii o relatie fericita. Marian, tu tot promiti ca te insori, pun pariu ca dupa ce te insori nu mai stai pe forum!Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#62
(04-26-2012, 08:40 PM)Zamolxis1 Wrote: Marian, tu tot promiti ca te insori, pun pariu ca dupa ce te insori nu mai stai pe forum!Haha

Mai am pana atunci. Poate nici nu o sa mai existe wog-ul peste 6-7 ani. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#63
Ce te face sa zici asta?
replyReply
#64
Mai pot aparea nspe mii de Gothicuri pana atunci. Cel putin doua. Tongue
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#65
Haha...pai ma face fiindca ma gandesc ca nu va mai avea chiar asa de mult timp de asta. Adica va avea si alte probleme pe cap.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#66
(04-26-2012, 07:50 PM)Terente Wrote:
(04-26-2012, 07:34 PM)Aleutza88 Wrote: Asta e ce ma ingrijoreaza. Adica tu ai incercat sa te angajezi vreodata, sa fii pe picioarele tale? Crezi ca te-ai descurca sa traiesti independent? Sau esti f sigur ca dupa ce vei termina facultatea vei avea un loc de munca?

Am lucrat ~2 luni full time... atunci am fost independent dpdv financiar. Imi plateam caminul si restul imi ajungeau bine-mersi. (caminul e destul de ieftin) Dar a treia luna n-am mai rezistat si am trecut la programul de 4 ore... pur si simplu nu mai puteam. Si am de recuperat 3-4 laboratoare din acea perioada.

Daca nu aveam facultatea, eu zic ca rezistam... dar sa faci facultate, sa ai o oarecare viata sociala si sa si muncesti e mult prea mult pentru mine.. Dar macar am incercat si nu-mi pare rau.
(04-26-2012, 07:34 PM)Aleutza88 Wrote: Sau esti f sigur ca dupa ce vei termina facultatea vei avea un loc de munca?

E foarte bine ca ai incercat sa lucrezi, eu am lucrat incepand din vacanta dintre a 9-a si a 10-a, ....pana in momentul de fata, unerori full time, alteori part time si am invatat f multe in acea perioada.

Asta nu stiu. Dar domeniul in care ma specializez e cel mai cautat din lume si din cate zic profii, e imposibil sa nu-ti gasesti de munca... chiar si in Romania.

E norocul tau, si in cazul meu e cautata meseria, dar nu e platita, si responsabilitatea e foarte mare+ garzi + multe altele.
Daca nu sunt indiscreta, la ce facultate/profil esti?
Zambeste! Maine va fi mai rau!Smile
replyReply
#67
Inginerie electrica - specializarea Tehnologia Informatiei(IT).

http://www.realitatea.net/cat-castiga-un...27925.html
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#68
(04-26-2012, 08:40 PM)Zamolxis1 Wrote: Eu, Warhell, Kristi avem 16 ani...apropo de varsta.

Eu fac 18 in august. Grin
replyReply
#69
(04-26-2012, 09:31 PM)Kristi Wrote:
(04-26-2012, 08:40 PM)Zamolxis1 Wrote: Eu, Warhell, Kristi avem 16 ani...apropo de varsta.

Eu fac 18 in august. Grin

Multi inainte la toti!
Zambeste! Maine va fi mai rau!Smile
replyReply
#70
Io cu hegan suntem sub respectiv 15.Haha
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)