Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doar o idee...
#1
M-am gandit sa punem muzica pe forum... adica muzica de fundal, la volum mic, instrumentala. Dar sa nu se opreasca sau sa inceapa de la inceput atunci cand intri dintr-un topic in altul. Cum am mai spus, e doar o idee...Grin
replyReply
#2
ar fi o idee. muzica ambientala... si sa avem un panou ceva de la care sa poti da pauza sau macar mute...
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#3
Eu zic ca ar fi mai bine sa aplicam aceasta idee cand e gata site-ulWink.
replyReply
#4
Daca se va pune muzica, atunci ar fi bine daca ar fi muzica din Gothic. Cu programul acesta : http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=72 , putem sa ascultam muzica din G1 si G2. O alta idee...
replyReply
#5
Eu ma gandeam la muzica din Gothic 3. Sunt multe melodii bune acolo, avem de unde alege, dar mai vedem.
replyReply
#6
si la g3 avem si coloana sonora la dispozitie
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#7
TheGoth, cu adica cand e gata site-ul?Grin - e acum in constructie?
replyReply
#8
acum se lucreaza la el... trebuie sa-l facem cat de cat decent Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
Acum lucram la el, dar nu putem da informatii concrete. Cand va fi gata vom anunta, dar oricum veti putea observa singuri.
replyReply
#10
Nu cred ca e usor deloc sa pui niste muzica si aceasta sa se auda si cand dai pagina (adica sa nu o ia de la capat). Nu am vazut asta pana acuma, cel putin pe site-uri non-flash.

Mai usor ar fi sa se faca o pagina speciala cu muzica sau un radio de winamp. Si link-ul la chestia muzicala (se poate numi jukebox) sa fie pus undeva aici pe forum.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Idee topic nou ufy 8 2,286 02-06-2010, 08:47 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)