Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 2: ajutor
#31
In caz ca nu mai are speraclul de la Booze mai poate gasii in alta parte altul ?
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#32
(05-07-2012, 08:23 PM)kelokata Wrote: In caz ca nu mai are speraclul de la Booze mai poate gasii in alta parte altul ?

Nu stiu daca in Tacarigua mai are cineva speracle... Dar daca l-ai vandut cuiva poti sa-l cumperi iar de la cetateanul respectiv cu optiunea buy back. Asta am descoperit si eu destul de tarziu. Haha
replyReply
#33
Multam mult old nick, ma salvezi man, ca altfel as cauta speracle chiar si in lada de scule de pe balcon. Haha Haha
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#34
Se pot debloca DLC-urile cu vreun cod anume ? Multumesc
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#35
astazi mi-am luat si eu demo de la risen 2 prin steam si am avut neplacerea sa vad ca chiar si cu toate setarile la low imi merge cam pe la 10fps...poate sa imi zica si mie cineva daca la jocu full este optimizat mai bine si te lasa sa schimbi rezolutia undeva pe la 800 pe 600 ca la demo nu te lasa mai jos de 1000 si .Imi merge risen 1 cu toate setarile la maxim si am 30+fps
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#36
Eu nu am avut probleme cu R2, mi-l duce chiar mai bine decat pe primul. Acolo imi scadeau destul de drastic FPS-urile cand ma apropiam de o calitate grafica mai inalta, insa la Dark Waters diferenta e aproape insesizabila. So yeah, e optimizat bine.
replyReply
#37
atunci inseamna ca demo-ul nu e optimizat bine ,well then sa termin mai intai risen 1 si intru sa vad si cum e in lumea asta a piratilor creata de pb
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#38
Salut,
Imi poate spune cineva unde se pot gasi artefactele elementelor ? Multam.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen: Ajutor Szekemri 29 17,885 08-19-2014, 05:15 PM
Last Post: Kyraya
  Risen 2: Lista misiuni si Bariere Raducu' 2 2,513 08-04-2013, 11:29 PM
Last Post: Raducu'
  Risen help Cryssalis 5 4,580 09-02-2010, 01:42 AM
Last Post: Cryssalis
  Risen- Quest Help Buckingham 41 22,643 06-18-2010, 12:38 PM
Last Post: Z3R0 C00L

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)