Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 2: ajutor
#11
[un post off-topic fara niciun rost]

Modificat de Kristi
replyReply
#12
(05-05-2012, 02:31 PM)g3orge13 Wrote: Chiar joacă cineva Risen 2? E mult sub aşteptări
cireaşa de pe tort : combatul bun de tot

Thread-ul asta se numeste Risen 2:ajutor. Iar te bagi ca musca. Ar fi politicos din partea ta sa comentezi ce vrei tu dar in alt topic, nu aici.
replyReply
#13
@ old nick , ce ar trebui sa ii spuna lui Steelbeard pentru ca dupa ce a vorbit cu el nici fata si nici el nu il mai bagau in seama ?

Multam old nick.

Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#14
(05-05-2012, 05:15 PM)kelokata Wrote: @ old nick , ce ar trebui sa ii spuna lui Steelbeard pentru ca dupa ce a vorbit cu el nici fata si nici el nu il mai bagau in seama ?

Multam old nick.

Daca te-a acceptat ca pirat si ai depus juramantul, trebuie decat sa-i spui ca esti gata de plecare. Optiunea de dialog apare doar daca te-a acceptat. Daca nu te-a acceptat inseamna ca mai ai misiuni de indeplinit ca sa-i castigi increderea.
replyReply
#15
(04-28-2012, 10:16 PM)cornel Wrote: Eu am o problema l-am instalat intru in el totul bine si frumos dar nu vad nimic ecranul ramane negru dar se aude cand vorbeste cineva si alte sunete poate este din cauza ca am placa video ATI??

problema asta am avut-o si eu prima oara cand l-am instalat, l-am reinstalat cu nvidia physx chiar daca am placa ATI si a mers. nu am cine stie ce sistem la minim jocul merge bine putin in reluare pe la cascade, dar e totul ok. jocul e exceptional, de trei zile il am instalat si nu ma pot lasa de el
replyReply
#16
1.In inventar este un loc numit ,,Crew,, unde ar trebui sa fie membrii echipajului.Zice juniorul ca i-a gasit pe Steelbeard si pe Patty, dar cum poate sa ii gasesca pe ceilalti si de ce nu apar acolo la Crew ?

Multumesc mult.
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#17
(05-06-2012, 04:42 PM)kelokata Wrote: 1.In inventar este un loc numit ,,Crew,, unde ar trebui sa fie membrii echipajului.Zice juniorul ca i-a gasit pe Steelbeard si pe Patty, dar cum poate sa ii gasesca pe ceilalti si de ce nu apar acolo la Crew ?

Multumesc mult.

Deocamdata nu apare nimeni in "crew" pentru ca echipajul va fi recrutat pe parcursul jocului. Deocamdata nu ai nici corabie, aceea e a lui Steelbeard. Dupa ce ajungi pe Sword Coast (adica urmatoarea destinatie) vei avea si corabie si vei incepe sa recrutezi si echipajul in functie de factiunea careia te vei alatura (inchizitie sau nativi).
replyReply
#18
Si daca esti la una din factiuni poti sa ii recrutrezi pe toti 6 din grupuri diferite ?
Adica juniorul intreaba daca se poate face echipa la fel cum apare pe pagina oficiala a jocului ? Adica aceia din poza.

http://www.risen2.com/us/characters/nameless-hero/

Multumesc mult
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply
#19
(05-06-2012, 05:35 PM)kelokata Wrote: Si daca esti la una din factiuni poti sa ii recrutrezi pe toti 6 din grupuri diferite ?
Adica juniorul intreaba daca se poate face echipa la fel cum apare pe pagina oficiala a jocului ? Adica aceia din poza.

http://www.risen2.com/us/characters/nameless-hero/

Multumesc mult

Cam asa ceva.Smile
replyReply
#20
Scuze old nick dar nu inteleg la ce te referi cand zici : ,,cam asa ceva,,
Dumnezeu este singurul meu STĂPÂN, iar familia mea singura mea COMOARĂ !
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen: Ajutor Szekemri 29 18,089 08-19-2014, 05:15 PM
Last Post: Kyraya
  Risen 2: Lista misiuni si Bariere Raducu' 2 2,533 08-04-2013, 11:29 PM
Last Post: Raducu'
  Risen help Cryssalis 5 4,680 09-02-2010, 01:42 AM
Last Post: Cryssalis
  Risen- Quest Help Buckingham 41 22,783 06-18-2010, 12:38 PM
Last Post: Z3R0 C00L

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)